ورزش

زارع به تاکستان رفت؛ ۳ ملی‌پوش کشتی همچنان بدون تیم

با پیوستن امیرحسین زارع به تیم پتروپالایش بلیش تاکستان، حضور همه ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی بلگراد در لیگ قطعی شد جز سه کشتی‌گیر.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد از اواخر ماه جاری با حضور 8 تیم و در دو گروه برگزار خواهد شد. اینطور که پیداست سه تیم بلیش تاکستان، هوتن قائمشهر و صنایع مازندران به لحاظ مالی متمول‌ترین تیم‌های حاضر در لیگ آزاد هستند که توان جذب ملی‌پوش را دارند.

از بین 10 ملی‌پوش اعزامی به مسابقات جهانی بلگراد، تا امروز امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی و کامران قاسم‌پور به عضویت تیم هوتن درآمده‌اند. رحمان عموزاد با تیم صنایع قرارداد بسته و گفته می‌شود که علیرضا سرلک نیز با این تیم قراداد خواهد بست.

تیم بلیش تاکستان نیز با امیرحسین زارع قرارداد بسته و یونس امامی را هم به خدمت خواهد گرفت.

به این ترتیب از جمع مسافران بلگراد، هنوز مقصد رضا اطری، حسن یزدانی و محمدحسین محمدیان مشخص نشده که به نظر می‌رسد دو کشتی‌گیر از این جمع به عضویت سه تیمی که از آنها به عنوان متمول یاد می‌شود، در آینده و با توجه به اینکه سقف جذب کشتی‌گیر ملی‌پوش برای تیم‌ها سه نفر است، یک نفر شاید بیرون بماند، البته اگر نخواهد به پیشنهاد نسبتاً پایین‌تر تیم‌های دیگر جواب مثبت دهد.

 

انتهای پیام/

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا