ورزش

دی‌بروینه: دو گل آخر حق منچستریونایتد نبود!

کوین دی‌بروینه، ستاره منچسترسیتی، پس از برتری 6-3 برابر منچستریونایتد، مدعی شد این تیم خیلی خوب بازی کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، منچسترسیتی روز گذشته و در شرایطی که در نیمه اول چهار بار دروازه یونایتد را باز کرد، در نهایت 3-6 در دربی به برتری رسید. البته دو گل آخر یونایتد در دقایق پایانی و در شرایط به ثمر رسید که به نظر بازیکنان سیتی دیگر بازی را جدی نگرفته بودند. کوین دی‌بروینه نیز ضمن تمجید از عملکرد تیمش، به نوعی این موضوع را تایید کرده و اذعان داشت دو گل پایانی یونایتد حق این تیم نبوده است.

کوین دی‌بروینه گفت: “ما در طول هفته گذشته خیلی خوب برای دربی برابر منچستریونایتد آماده شدیم. ما در نیمه اول و از همان ابتدا فضاهای خای در نیمه زمین حریف را پیدا کرده و در 45 دقیقه نخست نمایشی واقعا خوبی از خود ارائه دادیم. من همیشه با خودم تصور می کردم بازی کردن در خانه منچستریونایتد برای ما راحت تر است و ما همیشه در زمین حریف عملکرد بهتری از خود به نمایش می گذاشتیم.

اما بالعکس، این یونایتد بود که اینجا می توانست به اهدافش برسد و در ورزشگاه اتحاد نتایج بهتری نسبت به خانه خودش کسب می کرد. انگار بازیکنان این تیم راهی برای پیروزی در برخی دیدارهای رودررو در خانه ما پیدا کرده بودند. اما این بار این اتفاق رخ نداد و ما در خانه خود نیز نمایش بهتری ارائه دادیم. البته متأسفانه در در دقایق پایانی بود که آنها دو گل دیگر به ثمر رسانده و اختلاف را کم کردند، اما من فکر می کنم نتیجه 6-1 برای این دیدار عادلانه مستحق بود.”

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا