ورزش

پایان قرارداد 8 بازیکن؛ قطع همکاری رئال با این 3 نفر

تصمیم نهایی پرز و آنچلوتی

مارکا امروز در گزارشی ویژه خبر از تصمیم مدیران رئال مادرید برای تمدید یا قطع همکاری با هشت بازیکنی داد که در پایان فصل قراردادشان به اتمام می رسد.

به گزارش “ورزش سه”، مدیران رئال مادرید در ابتدای تابستان امسال کار تمدید قرارداد وینیسیوس، رودریگو و ادر میلیتائو را نهایی کردند. سه بازیکنی که تمدید به آنها در اولویت قرار داشت. برای هر سه بازیکن نیز بند فسخ یک میلیارد یورویی در نظر گرفته شد تا آینده‌شان به نوعی توسط باشگاه تعیین شود. 

اکنون در باشگاه رئال مادرید کار برای ارائه پیشنهاد تمدید یا قطع همکاری با هشت بازیکن آغاز خواهد شد. هشت بازیکنی که در پایان فصل قراردادشان تمام می شود و قرار نیست همه آنها حفظ شوند. مارکا امروز به وضعیت این هشت بازیکن اشاره کرده و نوشته است که با کدام بازیکنان تمدید خواهد شد و چه کسانی در پایان فصل باید راهی تیمی دیگر شوند.

آندری لونین: گلر اوکراینی در تابستان 2018 به رئال پیوست و یک سال از قراردادش باقیمانده است. او قرار بود فصل جاری به شکل قرضی راهی تیمی دیگر شود ولی در نهایت تصمیم گرفت بماند و ذخیره تیبو کورتوا باشد. در باشگاه برای حفظ او علاقه‌مند هستند و کادر فنی نیز از او رضایت دارد. به لونین قطعا پیشنهاد تمدید ارائه خواهد شد.

ناچو فرناندز: ناچو محصول آکادمی فوتبال رئال است و از سال 2013 وارد تیم اول باشگاه شد. او هرگز پیراهن باشگاهی دیگر را بر تن نکرده و با وجود اینکه اغلب نیمکت‌نشین است، می خواهد به عنوان بازیکن تک باشگاهی بازنشسته شود. در رئال به تصمیم او احترام می گذارند و پیشنهاد تمدید تا تابستان 2024 را دریافت خواهد کرد. شایعات جدایی او در هر تابستان منتشر می شود ولی نه تنها در رئال مانده که به اندازه کافی هم به او بازی رسیده است.

لوکا مودریچ: ستاره کروات به زودی 37 ساله خواهد شد و می خواهد تا یورو 2024 به فوتبال ادامه دهد. مودریچ در این سن و سال یکی از بازیکنان تاثیرگذار و بی جانشین رئال است و قطعا به او پیشنهاد تمدید ارائه خواهد شد.

تونی کروس: ستاره آلمانی بارها گفته است که می خواهد در رئال بازنشسته شود و شاید این اتفاق در پایان فصل رخ بدهد. رئال مشکلی برای ارائه پیشنهاد تمدید به او ندارد ولی همه چیز را به خود بازیکن واگذار کرده است. رئال تا ماه فوریه صبر خواهد کرد و منتظر تصمیم نهایی او خواهد ماند. چه کروس بماند چه برود، رئال برای تقویت خط میانی خود قصد جذب جود بلینگام را دارد.

دنی سبایوس: رئال هنوز به این هافبک سابق رئال بتیس پیشنهاد تمدید نداده و احتمالا نخواهد داد. او البته مورد حمایت کارلو آنچلوتی قرار دارد و شاید درخشش در فصل جاری نظر مدیران رئال را تغییر بدهد. او فعلا نامزد جدایی در پایان فصل است.

مارکو آسنسیو: شرایط آسنسیو مشابه دنی سبایوس است. هیچ تمایلی در باشگاه برای ارائه پیشنهاد تمدید به او نیست اما ممکن است با درخشش بازیکن، همه چیز تغییر کند. فعلا به آسنسیو دقایق اندکی بازی می رسد و باید دید در ادامه فصل شرایطش چگونه خواهد بود.

کریم بنزما: در رئال هیچ تردیدی برای ادامه همکاری با برنده احتمالی توپ طلای 2022 ندارند. توافق او با فلورنتینو پرز(رئیس باشگاه) کامل است و او را قطعا تا سال 2024 در رئال خواهیم دید. کریم نیز مشکلی برای تمدید قرارداد ندارد.

ماریانو دیاز: این مهاجم اسپانیایی-دومنیکنی قطعا در پایان فصل جدا خواهد شد. ماریانو در تابستان 2018 از لیون به رئال برگشت و برای او 18 میلیون یورو هزینه شد اما هرگز نتوانست بازیکن موثری باشد. در سال های اخیر او تمام پیشنهاداتش را رد کرده ولی تابستان 2023 باید به دنبال تیمی دیگر برای خود باشد چون قراردادش به پایان می رسد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا