ورزش

عباس‌زاده گلزنی به بیرانوند را تست کرده بود

بدشانسی عباس زاده به سود تراکتور!

مهاجم اسبق پرسپولیس در دومین تلاش جدی خود برای دستیابی به گل مقابل سرخپوشان، توانست بیرانوند را ناکام کند.

به گزارش “ورزش سه”، تراکتور در ادامه روند موفقیت آمیز خود در کسب نتیجه با قربان بردیف، اینبار در آزادی طلسم بزرگ پرسپولیس را شکست و حریف صدرنشین را شکست داد.

تراکتور که مدت‌ها برابر پرسپولیس و یحیی گل محمدی بازنده بود، اینبار در هفته هفتم لیگ بیست و دوم توانست در آزادی سه امتیاز ارزشمند را به نام خود کند و در قامت مدعی ظاهر شود. شاگردان بردیف که با برنامه‌تر از پرسپولیس نشان می‌دادند و روی ضدحملات و در فاز تهاجمی زهردار بودند، در نهایت روی ضربه محمد عباس‌زاده توانستند قفل دروازه بیرانوند را بشکنند و برنده آزادی را ترک کردند.

محمد عباس زاده مهاجم اسبق پرسپولیس در این جدال یک روز خاطره انگیز را برای خود شکل داد. مهاجم مازنی تراکتور که در دوره سرمربیگری علیرضا منصوریان راهی تبریز شد و طی این مدت توانسته نمایش موفقی در خط حمله سرخپوشان تبریزی از خود به جا بگذارد، در دومین یورش جدی‌اش به سمت دروازه حریف به قصد گلزنی، توانست شکار سه امتیازی را تقدیم قربان بردیف کند.

عباس‌زاده پیش از صحنه گل و دقایقی قبل از آن، یک موقعیت مناسب داشت که تیرک دروازه مانع از تحقق هدف او شده بود، با این حال دقایقی بعد او در مصافی تک به تک با بیرانوند و در شرایطی که ضربه اولش توسط گلر سرخ‌ها دفع شده بود، روی ریباند توانست گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند. شاید اگر این موقعیت که دقایقی قبل‌تر نصیب عباس‌زاده می‌شد به گل برتری تراکتور تبدیل شده بود، فرصت بیشتری را برای پرسپولیس شکل می‌داد تا در سودای گل تساوی باشد و با برنامه‌تر و تمرکز لازم، هدف خود را دنبال کند.

تراکتور با دستیابی به سومین برد فصل خود و اکنون با 11 امتیاز با عبور از روزهای ناکامی ابتدای لیگ، در مسیر بازگشت به جمع مدعیان قرار گرفته و هفته آینده در جدالی سخت مقابل مس رفسنجان قرار خواهد گرفت. جایی که باید دید عباس‌زاده و هم‌تیمی‌ها با رهبری قربان بردیف چه برنامه‌ای برای از پیش رو برداشتن نارنجی‌ها خواهند داشت.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا