با تمام توان به دنبال شکست بارسلونا هستیم

متئو دارمیان:

متئو دارمیان، مدافع ایتالیایی اینتر، تاکید کرد این تیم برابر بارسلونا به دنبال کسب نتیجه مناسب خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، اینتر در دو بازی آخر خود در سری آ شکست خورده و در دو هفته ابتدایی لیگ قهرمانان این فصل نیز تنها سه امتیاز گرفته تا شرایط این تیم خیلی زود بحرانی شود. آنها فردا شب در خانه پذیرای بارسلونا هستند و متئو دارمیان مدافع باتجربه نراتزوری در نشست خبری این دیدار ابراز امیدواری کرد اینتر به شکلی بازی کند که غیبت روملو لوکاکوی مصدوم حس نشود.

متئو دارمیان گفت: “فردا بازی مهم و سختی در انتظار اینتر خواهد بود و ما باید اراده و دقت خود را در زمین نشان دهیم. بارسلونا ترکیبی با کیفیت و بسیار قوی در اختیار دارد، اما ما تیمی متحد هستیم و باید این موضوع را در زمین ثابت کنیم. فردا انتظار بازی سختی را دارم، اما ما اینتر هستیم و مثل هر باری که به زمین می‌رویم، سعی می‌کنیم تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار بگیریم.

در مقطع سختی قرار دارید، اما باید مسئولیت‌ خود را بپذیریم. در این شرایط حرفی برای گفتن نیست و باید بیشتر تلاش کنیم. من هم تیمی هایم را به خوبی می شناسم و می دانم که ما گروه هماهنگی هستیم که می خواهیم هر چه زودتر از این وضعیت خارج شویم. بارسلونا بازیکنان بزرگی در اختیار دارد و ما برای این تیم احترام زیادی قائل هستیم.

باید نمایش خوبی ارائه داده و اجازه ندهیم غیبت روملو لوکاکو در این دیدار محسوس باشد. او به محض اینکه او بازگردد، این دوری را جبران خواهد کرد. همیشه در زمین اشتباهاتی نیز وجود دارد و ممکن است خطایی رخ دهد، اما ما باید در نشان دادن واکنش، خوب عمل کنیم. ما می‌خواهیم شرایط را سر و سامان دهیم و امیدوارین این اتفاق را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.”

منبع ورزش سه

خروج از نسخه موبایل