پرسپولیس با صورت‌های جدی، گرفته و بدون‌لبخند (عکس)

تیم فوتبال پرسپولیس یکی از متفاوت‌ترین روزهای خود را در دیدار مقابل تراکتور سپری کرد.

به گزارش “ورزش سه”، شکست مقابل تراکتور چندان مورد توجه هواداران پرسپولیس قرار نگرفته و حتی کادرفنی و بازیکنان نیز صحبت خاصی در مورد این دیداری که تحت تاثیر عوامل مختلف برگزار شد، ندارند.

پرسپولیس در دیدار مقابل تراکتور هیچ شباهتی به تیمی که در مسجدسلیمان بازی باخته را با پیروزی عوض کرد، نداشت و موقعیت‌هایش در جریان بازی به یک ارسال از سمت راست و ضربه دانیال و یک پاس عمقی به لوکادیا و ضربه او به تیرک دروازه برمی‌گردد که هیچکدام منجر به گلی نشد که هواداران پرسپولیس بیشتر منتظر پس از آن بودند.

اما در طول بازی چهره گرفته بازیکنان پرسپولیس بیش از همه چیز به چشم می‌زد. بازیکنانی که با حداقل تمرکز، یکی از شاید پراشتباه‌ترین نمایش‌های خود را ارائه کردند و در حالی که اغلب آنها مچ بند مشکی بر دست داشتند، با شکست از زمین خارج شدند.

در صورتهای آنها چه در ابتدای بازی و چه در طول مسابقه هیچ اثری از خنده و شوخی‌های همیشگی دیده نمی‌شد و آنها با چهره‌های جدی و برخوردی که شاید نکاتی را در خود داشت، بازی را سپری کردند.

نکته جالب اینکه بنیادی‌فر با 33 دقیقه تاخیر به دلیل آنچه مشکل پروژکتور ورزشگاه آزادی عنوان شد، در سوت خود دمید و بازی را آغاز کرد و در نیمه دوم نیز بازیکنان پرسپولیس با لحظاتی تاخیر وارد زمین شدند.

پرسپولیسی‌ها حالا در شرایطی که شاید سوالات زیادی پیرامون 48 ساعت گذشته و آنچه بر آنها گذشت، وجود داشته باشد، باید خود را آماده دیدار بعدی در نقش جهان مقابل سپاهان کنند – دیداری پراهمیت و یک جدال کلاسیک در فوتبال ایران که این بار بسیار کمتر از همیشه مورد توجه قرار دارد.

 

منبع ورزش سه

خروج از نسخه موبایل