ورزش

واکنش اینزاگی به خطری که از سر تیمش گذشت (عکس)

سیمونه اینزاگی، سرمربی ایتالیایی اینتر، واکنش جالبی بعد از عدم اعلام پنالتی در دقایق پایانی به سود بارسلونا داشت.

به گزارش “ورزش سه”، نراتزوری شب گذشته و در دیداری جنجالی در ورزشگاه سن سیرو به پیروزی ارزشمند 1-0 مقابل بارسلونا دست یافته و شرایط خود در جدول را بهبود بخشید. حالا اینتر با کسب 6 امتیاز از دو بازی در رده دوم قرار داشته و با کسب یک امتیاز در دیدار هفته بعد در ورزشگاه نوکمپ مقابل بارسلونا نیز شانس قابل توجهی برای صعود به دور حذفی خواهد داشت.

اما اینتر در دقایق پایانی بازی خوش شانس بود که وقتی دنزل دامفریس توپ را با دست خود درون محوطه جریمه لمس کرد، به سود بارسلونا پنالتی اعلام نشد. ظاهرا هیچ تصویر واضحی وجود نداشت که نشان دهد توپ به دست مدافع اینتر برخورد کرده است و اسلاوکو وینچیچ، داور این دیدار تمایلی به اعلام پنالتی نشان نداد. اما جالب اینجاست سیمونه اینزاگی نیز وقتی دید که داور نمی خواهد برای بارسلونا پنالتی بگیرد، ژست جالبی به نشانه گذشتن خطر از سر تیمش گرفت و در نهایت به هدف خود نیز دست یافت.

در سوی دیگر اما ژاوی به شدت به گل مردود شده بارسلونا توسط پدری و همین صحنه معترض بود و در کنار زمین واکنش های تندی از خود نشان داد. اینزاگی در پایان این دیدار در مورد اعتراض شدید سرمربی بارسلونا گفت: “ژاوی یک انسان فوق العاده و سرمربی بزرگی است، اما به دلیل هند واضح بود که گل بارسلونا مردود اعلام شد.”

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا