شهرستان ها

«تفکر بسیجی» بستر شکست‌ناپذیری در همه عرصه‌ها است

زاهدان- رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: تا زمانی که تفکر بسیجی داشته باشیم در همه عرصه‌ها شکست ناپذیر خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام علی مصطفوی نیا در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که با حضور دبیر جبهه مردمی و جمعی مسئولان قضائی و انتظامی استان سیستان و بلوچستان در دادگستری برگزار شد، اظهار کرد: دشمن در جنگ ترکیبی نه فقط در جبهه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و رسانه‌ای بلکه همه توانش را به میدان آورده است.

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان، افزود: در طول این ۴۳ سال دشمن دشمنی خود را داشته است اما امروز پای کار آمده برای ضربه زدن به نظام اسلامی که راه به جایی نبرده و نخواهد برد هرچند زحماتی برای نظام درست کرده‌اند اما کاری نتوانسته‌اند بکنند.

وی تاکید کرد: تا زمانی که تفکر بسیجی داشته باشیم در همه عرصه‌ها شکست ناپذیر خواهیم بود زیرا چیزی برای از دست دادن نداریم بلکه چیزی را به دست می‌آوریم.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان همچنین با تاکید بر اینکه باید در راه تفکر و آرمان بسیج باشیم، گفت: دشمن خوب می‌داند که نمی‌تواند با تفکرات بسیجی مقابله کند و ما نیز وظیفه داریم که قدردان باشیم و تفکراتی که یک بسیجی ناب باید داشته باشد را دنبال کنیم.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا