شهرستان ها

«تفکر بسیجی» کشور را در برابر توطئه های دشمن بیمه کرده است

گرگان- رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور گفت: جامعه همواره به تفکر بسیجی نیاز دارد و این تفکر نظام را در برابر توطئه دشمنان بیمه کرده و موجب تداوم بالندگی آن می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمدرضا پورخاقان عصر پنجشنبه در هفدهمین یادواره شهدا و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضائی گلستان، اظهار کرد: مردم کشورمان در اغتشاشات اخیر، به دعوت دشمن پاسخ مثبت ندادند.

رئیس سازمان قضائی کشور با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر جمع شدن بساط اغتشاشگران، افزود: مردم دل در گرو انقلاب دارند و برای حفظ و تداوم آن تلاش خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدا، گفت: شهدا ولی نعمت ما هستند و ما نمی‌توانیم جانفشانی و مقام با عظمت آنها را درک کنیم.

پورخاقان تأکید کرد که برگزاری یادواره شهدا می‌تواند الگویی برای زنده نگه داشتن راه و اهداف والای شهیدان باشد.

رئیس سازمان قضائی کشور با اشاره به سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: نقش این نهاد مردمی بسیار ارزنده را در هشت سال دفاع مقدس دیدیم و نیمی از شهدای این عرصه را بسیجیان از اقشار مختلف تشکیل دادند.

وی بیان کرد: جامعه همواره به تفکر بسیجی نیاز دارد و این تفکر نظام را در برابر توطئه دشمنان بیمه کرده و موجب تداوم بالندگی آن می‌شود.

پورخاقان عنوان کرد: امروز تفکر بسیجی در عرصه‌های مختلف بسط و توسعه یافته و ابرقدرت‌ها را به ترس وا داشته است.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا