سیاسی

وزیر ارشاد: وقتی پرچم کشور به میان می‌آید، همه پشت آن هستیم/ امیدواریم تیم ملی فوتبال در 2 بازی بعدی جبران کند


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه وقتی پرچم کشور به میان می‌آید، همه پشت آن هستیم گفت: همه ما از اینکه تیم ملی کشورمان در بازی با انگلیس نتوانست پیروز شود ناراحت بودیم اما از آن‌ها تشکر کردیم و امیدواریم که در 2 بازی بعدی جبران کنند.

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با تأکید بر اینکه تیم ملی فوتبال و تیم‌های دیگر ملی ورزش کشورمان، یکی از محورهای انسجام برای ملت ما هستند، گفت: در ورزش ملی همانطور که در ورزش داخل کشور امکان دارد طرفداران به رنگ‌هایی تقسیم شوند، وقتی پرچم کشور به میان می‌آید، همه پشت آن هستیم.

وی افزود: جوی که عده‌ای علیه تیم ملی فوتبال کشورمان به راه انداختند، چیز غالبی نیست و یک عده در ادامه خط تخریب تروریسم رسانه‌ای، شاید تلاش کردند اخلال ایجاد کنند اما دیدیم در بازی تیم ملی در جام جهانی، حس مردم واحد و مشترک بود.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: همه ما از اینکه تیم ملی کشورمان در بازی با انگلستان نتوانست به موفقیت لازم دست پیدا کند، ناراحت بودیم اما از آن‌ها تشکر کردیم و امیدوارم که ان‌شاءالله بتوانند در 2 بازی بعدی جبران کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان بیان کرد: تیم ما این استحقاق را دارد که هم در حوزه ورزش موفق باشد و هم به عنوان یکی از جلوه‌های انسجام ملی، شادی و شادکامی را در جامعه ما گسترش دهد.

پایان پیام/


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا