مدل حکمرانی جدیدی باحضور ایران در حال شکل‌گیری است

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: در سند راهبردی آمریکا، اولین تهدید، تهدید اقتصادی با حضور چین، دومین تهدید روسیه با قدرت دفاعی و سومین تهدید فرهنگ بسیج ایرانی است و مدل حکمرانی جدیدی در حال شکل‌گیری است که در آن ایران و جبهه مقاومت نقش دارند.

فرمانده سپاه استان قزوین:


به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سپاه استان قزوین، سردار رستمعلی رفیعی آتانی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز قزوین گفت: از همان بدو تولد انقلاب اسلامی ایران، دشمنان حوادث گوناگونی را ایجاد کردند و در همان زمان سازمان بسیج با فرمان تاریخی امام ایجاد شد و نقش بی بدیل خود را در دوران های مختلف، از انقلاب، دفاع مقدس، دوران سازندگی، پایداری، دفاع از وطن و حرم نشان داد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: بسیج در همه حوادث که بر این ملت به وجود آمده، بعنوان اولین‌ها وارد صحنه شده و آخرین‌ها از صحنه خارج می‌شود و برای صیانت از ملت ایران، با فدای جان خود وارد عرصه می‌شود.

وی افزود: بسیج با شهدای برجسته و تاثیرگذار همچون قاسم سلیمانی، شاخص می‌شود که تربیت یافته امامین انقلاب است، اقتدار و قدرنمایی شما با بسیج، مردمی‌ترین تشکل کشور، امنیت را بوجود آورد.

مقام ارشد نظامی استان قزوین اضافه کرد: فرهنگ بسیج تهدیدی برای آمریکا است و آن‌ها در صحنه رویارویی با این تهدید، با اقتدار بسیج و اشاعه روزافزون فرهنگ بسیج در جهان مواجه‌اند و این فرهنگ رو به گسترش، امروز آمریکایی‌ها را نگران کرده است.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

خروج از نسخه موبایل