ورزش

خیال ایران از عقب زمین راحت بود(عکس)

هیچ توپی از مجید حسینی رد نشد؛

مدافع میانی تیم ملی ایران نمایش کم‌اشتباه و مطمئنی مقابل ولز داشت.

به گزارش “ورزش سه”، پیروزی تیم ملی ایران مقابل ولز در حالی به دست آمد که شاگردان کارلوس کی‌روش برخلاف دیدار با انگلیس توانستند نمایش دفاعی فوق‌العاده‌ای داشته باشند و اجازه ندهند تیم ولز از حملات کم‌شمار خود به گل برسد که در این بین، نمایش سید مجید حسینی درخشان بود.

مجید حسینی که با جایگاه ثابت در کایسری اسپور و عملکرد فوق‌العاده برای این تیم به اردوی ایران آمده و آماده جام جهانی ۲۰۲۲ شده بود، توانست جلوتر از بازیکنانی مثل محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده به ترکیب برسد و در دو بازی حضور کامل مقابل انگلیس و ولز داشته باشد.

مدافع سابق استقلال که چهار سال قبل هم توانست جلوتر از چهره‌های شناخته شده‌ای مثل سید جلال حسینی و پژمان منتظری توانست نظر مثبت کی‌روش را جلب کند و به ترکیب تیم ملی برسد و در دو دیدار مقابل اسپانیا و پرتغال به زمین برود، حالا در دو دیدار جام ۲۰۲۲ هم به زمین رفته که نمایش درخشان او امروز برابر ولز اتفاق افتاد.

مجید حسینی امروز مقابل ولز مرد برتر خط دفاعی بود که مانع از شکل‌گیری حملات حریف شد و توانست هفت دفع توپ، یک تکل، یک دریبل موفق، ۴۱ لمس توپ و ۲۴ پاس با دقت ۸۰ درصدی داشته باشد و در کنار آن یک توپ بلند صحیح، یک برد در دوئل زمینی و یک پیروزی در جدال هوایی داشته باشد و دو بار هم با خطای خود مانع از شکل‌گیری حملات ولز شود.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا