شهرستان ها

شادی وصف‌ناپذیر اردبیلی‌ها در جشن پیروزی تیم ملی

اردبیل- اردبیلی‌ها به دنبال برد شیرین تیم ملی ایران در دومین بازی از رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جشن و شادی وصف‌ناپذیری را در خیابان‌های این شهر برپا کردند.

خبرگزاری مهر-گروه استان‌ها: به دنبال پیروزی غرورافرین تیم ملی ایران در برابر ولز در آئین‌های جشن و سرور که در شهرهای مختلف استان اردبیل برگزار شد مردم در کنار برافراشتن پرچم سه رنگ کشورمان با آهنگ‌های حماسی و شاد سعی کردند پیروزی غرورآفرین جوانان این مرز و بوم را در آوردگاه دشوار جام جهانی جشن بگیرند.

این مراسم که بعد از پایان بازی ایران مقابل ولز در خیابان‌های اردبیل آغاز شد در کوتاه‌ترین زمان به محل جشن و پایکوبی جوانان و نوجوانان و مردان و زنان غیرتمند دیار سبلان تبدیل شد تا بار دیگر ملت در جای جای ایران همبستگی خود را با اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به نمایش بگذارند.

خیابان‌های اصلی اردبیل از بعد از ظهر امروز شاهد جشن و سرور مردم از آحاد مختلف بود که کانون اصلی این جشن و پایکوبی میدان شریعتی و خیابان امام خمینی (ره) اردبیل بود و تا پاسی از شامگاه این مراسم ادامه داشت و عده‌ای از علاقمندان تیم ملی با پخش شیرینی و شکلات کام مردم را شیرین‌تر کردند.

نقطه اوج این شادی حضور نیروهای پلیس در کنار مردم و شادی آنها در این جشن و سرور بود که حتی با خودروهای خود در کنار پخش سرودهای شاد و حماسی در غرورآفرینی تیم ملی ایران بار دیگر همراهی و همدلی خود را با مردم به دنیا نشان دادند.

شادی وصف‌ناپذیر اردبیلی‌ها در جشن پیروزی تیم ملی

نیروهای پلیس امروز اما با قرار گرفتن در کنار مردم و حتی پخش شیرینی و شربت همدلی و اتحاد گسست‌ناپذیر خود با مردم را به نمایش گذاشته و صحنه‌هایی زیبا از عزت و اقتدار ایران را به نمایش گذاشتند.

انعکاس شادی مردم در اقصی نقاط کشور در پی این پیروزی شیرین از شبکه‌های سراسری نکته قابل توجهی بود.

مشابه این جشن و پایکوبی در تمام شهرستان‌های استان در حال انجام است و تمامی خیابان‌ها و میادین شهرها مملو از جمعیتی است که برد تیم ملی را پیروزی بزرگ برای خود می‌دانند.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا