ورزش

عذرخواهی حسن الهیدوس از هواداران فوتبال قطر

جنگیدیم اما به نتیجه نرسیدیم؛

حسن الهیدوس پس از شکست سه بر یک قطر برابر سنگال از هواداران قطری عذرخواهی کرد.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی قطر پس از شکست دو گله برابر اکوادور در دور اول مرحله گروهی جام جهانی، امروز نیز با نتیجه ۳-۱ برابر سنگال شکست خورد تا بر خلاف انتظارات، خیلی زود از رقابت‌ها حذف شود.

حسن الهیدوس کاپیتان تیم ملی قطر پس از این مسابقه گفت: در رقابت‌های مهمی مانند جام جهانی، اشتباهات برای شما گران تمام می‌شوند. ما در اولین بازی، 90 دقیقه را از دست دادیم و در سطح مطلوبی ظاهر نشدیم اما امروز عملکرد بهتری داشتیم و تلاش کردیم و جنگیدیم تا نتیجه مثبت بگیریم اما متاسفانه اشتباهات تکرار شد و تاوان سنگینی دادیم.

او ادامه داد: در پایان نیمه اول تنها یک گل از حریف عقب بودیم و در اوایل نیمه دوم یک گل دیگر دریافت کردیم اما واکنش نشان دادیم و فشار آوردیم و موقعیت‌هایی خلق کردیم تا در نهایت اختلاف را به یک گل رساندیم. پس از آن به دنبال گل دوم بودیم اما احتمالا در فاز هجومی زیاده‌روی کردیم و همین مسئله به قیمت دریافت گل سوم تمام شد.

الهیدوس ضمن عذرخواهی از هواداران قطر عنوان کرد: بازیکنان تلاش زیادی کردند و عملکرد خوبی داشتند و مقصر این شکست نبودند اما ما از هواداران بابت این نتیجه عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم در آخرین بازی و همچنین در فرصت‌های آینده بهتر عمل کنیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا اردوی تدارکاتی طولانی قطر روی عملکرد این تیم در جام جهانی تاثیر منفی گذاشته است، گفت: فکر نمی کنم این‌طور باشد؛ ما چه فیزیکی و چه فنی آماده بودیم و بیشتر از تیم‌هایی که در لیگ‌های داخلی رقابت می‌کردند، بازی کردیم اما تحت فشار زیادی بودیم؛ به خصوص بعد از بازی اول که در حد انتظار ظاهر نشدیم. ما در بازی امروز به دنبال جبران شکست و استفاده از موقعیت‌های خود بودیم اما احتمالا همین فشار روی برخی بازیکنان تاثیر گذاشته بود وگرنه همه آنها آماده بودند.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا