ورزش

طلسم‌شکنی با علی علیپور در لیگ‌کاپ

مهاجم ایرانی ژیل ویسنته حضور تعویضی در جریان برتری تیمش مقابل ناسیونال داشت.

به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب دیدارهای هفته دوم فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ‌کاپ پرتغال، تیم فوتبال ژیل ویسنته که علی علیپور را برای هفتمین بازی متوالی در ترکیب نمی‌دید و جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در ورزشگاه سیداجه بارسلوس مقابل ناسیونال قرار گرفت.

یاران علیپور که طی ۶ مسابقه اخیرشان در کسب پیروزی ناکام بودند و چهار شکست در لیگ برتر پرتغال، یک باخت در جام حذفی و یک تساوی در لیگ‌کاپ داشتند، امشب توانستند به این روند پایان بدهند و به برتری مقابل ناسیونال دست پیدا کنند.

تیم فوتبال ژیل ویسنته در دیداری که هر دو گل خود را تا دقیقه ۱۶ به ثمر رساند، به پیروزی دو بر صفر مقابل ناسیونال رسید تا ۴ امتیازی شود و بالاتر از پورتیموننسی، در صدر جدول گروه E لیگ‌کاپ پرتغال قرار بگیرد.

علی علیپور، مهاجم ایرانی ژیل ویسنته که آخرین بار در مرحله سوم جام حذفی مقابل سِرپا  در ترکیب قرار گرفته و یک گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده بود، پس از ۶ مسابقه حضور تعویضی در بازی‌های لیگ برتر پرتغال، جام حذفی و لیگ‌کاپ، امشب نیز از دقیقه ۵۸ بازی برابر ناسیونال وارد زمین شد.

علیپور هفته گذشته در نخستین بازی ژیل ویسنته در فصل جدید لیگ‌کاپ پرتغال در حضور تعویضی خود موفق به گرفتن پنالتی و گلزنی در لحظات پایانی شده بود که با این وجود امشب برابر ناسیونال در ترکیب ابتدایی دیده نمی‌شد و بازهم به‌عنوان یار جانشین به زمین آمد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا