شهرستان ها

تلاش دولت سیزدهم برای مردمی سازی فعالیت‌ها

قزوین- مدیرکل دفتر امور زنان‌وخانواده استانداری قزوین مردمی کردن فعالیت‌های کشور و سپردن کار به دست مردم اولویت اصلی دولت سیزدهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر چهارشنبه در در رویداد توانمندسازی «همنا» با تاکید بر اینکه اولویت دولت سیزدهم مردمی سازی امور و سپردن کار به دست مردم است، اظهار کرد: دولت باید نقش تسهیلگری و حمایت از فعالیت‌های مردمی را دنبال کند.

وی با بیان اینکه مردمی کردن کار باعث افزایش کیفیت خواهد شد، افزود: در طی انقلاب اسلامی هرجا کار به دست مردم سپرده شده بدون شک با بهترین خروجی ممکن همراه بوده است.

مدیرکل دفتر امور زنان‌وخانواده استانداری قزوین تاکید کرد: اقدامات بزرگی همچون دفاع مقدس با حضور مردم و تسهیل گری دولت و نظام پیش رفت و دیدیم که خروجی آن دفاع از خاک و هویت ایران اسلامی بود.

وی عنوان کرد: دفاع مقدس بهترین الگو برای اقدامات مردمی است که به صورت داوطلبانه و با میل مردم و پشتیبانی امام خمینی (ره) انجام شد.

علیخانی تاکید کرد: امروز نیز همه باید به این نتیجه برسیم که راه برون رفت از مشکلات کشور و و افزایش سرعت توسعه اعتماد و استفاده از ظرفیت مردمی مخصوصاً جوانان است.

وی در پایان یادآور شد: این آمادگی وجود دارد تا با استفاده از ظرفیت سمن‌ها و نهادهای مردمی مشکلات کشور مخصوصاً در حوزه بانوان را رفع کنیم.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا