شهرستان ها

فاز اول کارخانه تولید بلوک مرند به بهره برداری رسید

فاز اول کارخانه تولید بلوک و پانل مصالح بتنی تبلکس شرکت صنایع خاک چینی ایران با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان مرند مورد بهره برداری قرار گرفت.

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛


به گزارش خبرنگار ایلنا از مرند، میر صولت مرتضوی با حضور در شهرستان مرند و بازدید شرکت صنایع خاک چینی ایران که جزء شرکت های تابعه سازمان تامین اجتماعی (شستا) است، گفت: این کارخانه با همت جوانان و متخصصان ایرانی و مشارکت کشور آلمان در زمینی به مساحت 35 هکتار و با هزینه 710 میلیارد تومان و با اشتغال زایی مستقیم برای 105 نفر با ظرفیت اسمی تولید روزانه 1085 مترمکعب بلوک به بهره برداری رسید.

وی در ادامه سفر خود به شهرستان مرند در شرکت عالم آرا، تولید کننده لوله های GRP، حضوریافته و از نزدیک مشکلات این شرکت را مورد بررسی قرار داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این بازدید خواهان حل مشکلات این شرکت با برگزاری جلسه ای به مشارکت سازمان تامین اجتماعی شد و افزود: متاسفانه این شرکت که با مشارکت مردمی در شهرستان مرند احداث شده، به دلیل سوء مدیریت به صورت نیمه تعطیل درآمده است که باید وزارت و شستا سریعا در این زمینه جلسه تشکیل داده و این شرکت را از بحران خارج کنند.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا