دانش و فناوری

نشست سرمایه‌گذاری فناوری در کشورهای اسلامی برگزار می شود

در اسفندماه؛

بر اساس اعلام معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، نشست سرمایه‌گذاری فناوری ۲۰۲۳ با هدف افزایش کسب‌وکارهای فناورانه در کشورهای اسلامی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان، «نشست سرمایه‌گذاری فناوری ۲۰۲۳» با هدف بالا بردن سطح کسب‌وکارهای فناورانه در کشورهای اسلامی در حال توسعه عضو سازمان دی‌هشت برگزار می‌شود تا هم‌افزایی میان کشورها برای توسعه کسب‌وکارها بیشتر شود.

این نشست که ۸ و ۹ اسفندماه سال جاری در پارک فناوری پردیس معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار می شود، یک رویداد بزرگ و بین‌المللی است که هدف از برگزاری آن؛ بالا بردن سطح کسب‌وکارهای فناورانه در هشت کشور اسلامی در حال توسعه عضو سازمان دی هشت شامل کشورهای مصر، نیجریه، ترکیه، ایران، پاکستان، مالزی، اندونزی و بنگلادش و هم‌افزایی بین سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران این حوزه است.

پارک فناوری پردیس فراخوانی برای حضور استارت اپ‌ها و سرمایه‌پذیران در نشست سرمایه‌گذاری فناوری ۲۰۲۳ (TIM) منتشر کرده است و از متقاضیان خواسته است تا ۱۸ آذرماه سال ۱۴۰۱ برای ثبت‌نام در این رویداد ثبت نام کنند.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا