ورزش

وداع انریکه: حیف که نشد کمک‌تان کنم!

لوئیس انریکه، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، وداعی احساسی با این تیم داشته است.

به گزارش “ورزش سه”، لوئیس انریکه در سال 2018 به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا انتخاب شد و علیرغم وقفه ای یک ساله، لاروخا را به نیمه نهایی یورو 2020 رسانده و این تیم را نایب قهرمانی لیگ ملت های اروپا در سال 2021 کرد. اما تیم ملی اسپانیا علیرغم شروعی فوق العاده در جام جهانی، در مرحله یک هشتم و در ضربات پنالتی مغلوب مراکش شده و وداعی غیرمنتظره با این مسابقات داشت.

لوئیس انریکه امروز شغل خود را از دست داد و لوئیس دلا فوئنته، سرمربی تیم زیر 21 سال اسپانیا، به جای او این سمت را بر عهده گرفت. حالا انریکه با انتشار بیانیه ای کوتاه، به این تصمیم فدراسیون فوتبال اسپانیا واکنش نشان داده است.

لوییس انریکه در صفحه خود نوشت: “به خاطر بازیکنانی که در رفتار نمونه و به ایده تیمی وفادار بودند، متاسفم. حیف که نتوانستم بیشتر به شما کمک کنم. همچنین از کادر فنی که خستگی ناپذیر برای کمک به بازیکنان و بابت هر چیزی که ما نیاز داشتیم کار کردند، عذرخواهی می کنم. کار کردن در کنار شما فوق العاده بود. آخرین عذرخواهی نیز تقدیم به هوادارانی که در همه لحظات و به خصوص در حساس‌ترین دقایق حمایت خود را از ما نشان دادند. زمان خداحافظی فرا رسیده است. حالا این تیم به حمایت نیاز تمام و کمال نیاز دارد تا لوئیس دلا فوئنته به هر هدفی که می‌خواهد برسد. برای همیشه ممنون.”

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا