ورزش

سیمئونه: باید مستقیما به ضربات پنالتی برویم

وقت اضافه بیهوده است

دیه‌گو سیمئونه معتقد است فردا در دربی مادرید اگر بازی در 90 دقیقه مساوی شد، باید مستقیما به ضربات پنالتی بروند.

به گزارش “ورزش سه”، اتلتیکو مادرید فردا شب در برنابئو برابر رئال قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی راهی نیمه نهایی کوپا دل ری خواهد شد. پس از پیروزی پرگل برابر وایادولید، اتلتیکو حالا روحیه ای مضاعف دارد.

1794967

دیه‌گو سیمئونه، مربی اتلتیکو، در نشست خبری این بازی گفت:« بازی مهم و بزرگی است. قبل از هر دربی همیشه نظرات متفاوتی وجود دارد ولی مهمتر از هر چیزی خود مسابقه است و اینکه چگونه وارد بازی شویم. تیم پس از جام جهانی روند بهتری پیدا کرده و شانس های گلزنی بیشتری خلق می کنیم. تیم را مطمئن و قابل اعتماد می بینم. برابر حریفی قدرتمند بازی داریم که مقابل هوادارانش بازی می کند. حریفی که مربی قابل احترامی مثل کارلو آنچلوتی دارد و من همیشه او را تحسین کرده ایم.»

1794455

سیمئونه ادامه داد:«هر دو تیم در یک شرایط قرار داریم و تیمی که ببازد، وضعیت خوبی پیدا نخواهد کرد. امیدوارم تیم برنده ما باشیم و یک قدم دیگر در کوپا دل ری پیشروی کنیم.»

مهار وینیسیوس:«ما تنها روی وینیسیوس تمرکز نکرده ایم. رئال تیمی قدرتمند با بازیکنان تاثیرگذار زیاد است و تنها تمرکز کردن روی یکی دو بازیکن درست نیست. باید بازی را به سمتی ببریم که دوست داریم تا بتوانیم به رئال ضربه بزنیم. برای پیروزی باید با شور و انگیزه بالا بازی کنیم چون رئال بازیکنان ارزشمند زیادی دارد و در خانه نیز بازی می کند.»

1794968

احتمال کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی:«پاسخ به این سوال ساده نیست. معتقدم در چنین مقطعی از فصل که بازی ها زیاد است، باید دو وقت اضافه حذف شوند و اگر بازی مساوی شد، مستقیما به ضربات پنالتی برویم. در ضربات پنالتی شرایط همان لحظه بازیکنان بسیار حائز اهمیت خواهد بود.»

رابطه دوستانه با آنچلوتی:«رابطه ما مثل دو مربی است هرچند واقعا دوست دارم باهم بنشینیم و از او یاد بگیرم. از نظر من آنچلوتی انسان و مربی بسیار خوبی است.»

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا