ورزش

معرفی دومین صعود کننده به پلی‌آف لیگ برتر والیبال

شهداب به هراز اضافه شد؛

شهداب یزد با غلبه بر فولاد سیرجان صعود خود به پلی‌آف لیگ برتر والیبال را قطعی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در سومین مسابقه این هفته فولاد سیرجان ایرانیان میزبان شهداب یزد بود و در این دیدار مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر با نتیجه سه بر یک سیرجانی‌ها را شکست داد تا شانزدهمین برد خود را تجربه کرده و 45 امتیازی شود.

با این پیروزی تیم شهداب یزد همچنان در جایگاه دوم جدول باقی ماند و سهمیه مرحله پلی‌آف را به عنوان دومین تیم دریافت کرد. هفته گذشته لبنیات هراز آمل به عنوان نخستین تیم صعود کننده مشخص شده بود.

فولاد سیرجان ست نخست را با پیروزی آغاز کرد و با پوئن 25 بر 23 حریف را شکست داد اما در ست‌های دوم تا چهارم شهداب یزد بازی را به دست گرفت و با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 18 و 25 بر 22 به پیروزی رسید تا همچنان در تعقیب لبنیات هراز آمل در یک قدمی صدر جدول باشد.دیدار رفت دو تیم سه بر دو به سود شهداب به پایان رسیده بود و یزدی‌ها در این دیدار برد شیرین دور رفت را تکرار کردند.

شاگردان سعید رضایی در تیم سیرجان با 11 برد و 34 امتیاز و یک پله سقوط در جایگاه هفتم جدول جای گرفتند. حسین پورکاشیان، حمید حق‌بین، محمدرضا درفش کاویان و قادر صادقی به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم نظارت و قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.این دیدار 116 دقیقه ادامه یافت و میثم صالحی بازیکن تیم شهداب به دلیل کری‌خوانی برای حریف کارت زرد دریافت کرد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا