پلتفرم ادغام پرداخت TrueMed قفل HSA/FSA را برای سلامتی و نه بیماری باز می کند

دارو ممکن است ساده تر از ورزش یا درست خوردن باشد، اما TrueMed می خواهد طرز فکر شما را در مورد آن تغییر دهد.

Calley Means و Justin Mares سال گذشته شرکت ادغام پرداخت را راه‌اندازی کردند تا با استفاده از حساب‌های پس‌انداز بهداشتی بدون مالیات یا دلارهای حساب خرج کردن انعطاف‌پذیر، پرداخت هزینه غذای سالم، ورزش و مکمل‌ها را برای مصرف‌کنندگان آسان کنند. و با رعایت مقررات.

به طور معمول، خرید هزینه های پزشکی مانند آن با یک نامه ضروری پزشکی از پزشک شما پس از جمع آوری داده های خاص تأیید می شود. سس مخفی TrueMed این است که، به لطف قوانین سلامت از راه دور که در نتیجه همه گیری جهانی، می‌تواند آن اطلاعات را جمع‌آوری کند و آن یادداشت‌ها را به‌طور یکپارچه و ناهمزمان بدون مراجعه به پزشک تولید کند.

Means به TechCrunch گفت: «هدف بلندمدت ما حمله به این ایده است که 95٪ از دلار برای مداخلات پس از بیمار شدن مردم خرج می شود. ما به خاطر هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی ورشکست خواهیم شد و به یک کشور غیررقابتی تبدیل می‌شویم زیرا بسیار بیمار می‌شویم. ما باید بپرسیم که چگونه می توانید از دلارهای مراقبت های بهداشتی خود برای ایجاد انگیزه در عادات متابولیک استفاده کنید: غذا، ورزش، حرکت غذا، خواب و مکمل ها، تا سالم بمانید.

TrueMed امروز راه اندازی شد با 3 میلیارد دلار حجم ناخالص کالا که قبلاً از کسب و کارهایی از جمله CrossFit، Magic Mind و Kos جمع آوری شده است.

داستان مبدا

اگر هر دو نام Means و Mares آشنا به نظر می رسند به این دلیل است که آنها هر دو کارآفرین سریالی هستند. به این معنی است که قبلاً شرکت لباس عروس را تأسیس کرده بود ناهنجاری با همسرش لزلی وورهیس که به عروس داوود فروخته شد سال گذشته در همین حال، مارس قبلاً برندهای مواد غذایی بهداشتی Kettle & Fire و Perfect Keto را تأسیس کرده بود.

آنها با هم 100 میلیون دلار برای سرمایه گذاری های قبلی جمع آوری کرده اند. با TrueMed، آنها 3.5 میلیون دلار در SAFE (توافقنامه ساده برای سهام آینده) از سرمایه گذاران، از جمله پیشگامان پزشکی فانکشنال جمع آوری کرده اند. مارک هایمن و بنیانگذاران Thrive Market، Eight Sleep and Levels.

قبل از راه اندازی شرکت، Means گفت که او و Mares با نمایندگان دیدار کرد از کاخ سفید و کاپیتول هیل برای تایید انطباق.

برای Means، TrueMed همچنین راهی برای ادای احترام به مادرش است که اخیراً به دلیل بیماری قابل پیشگیری مرتبط با غذا درگذشت، و به خواهر پزشکش، کیسی مینز، یکی از بنیانگذاران سطوح، که در سلامت متابولیک تخصص دارد.

Means گفت: «این HSA/FSA را به مواردی که معمولاً پوشش نمی‌دهد گسترش می‌دهد، و ما تعامل زیادی انجام داده‌ایم. بینش ما از طریق ادغام بهداشت از راه دور، آن را به روی طیف وسیع تری از محصولات بهداشتی و سلامتی باز می کند.

باز کردن قفل دلار

Means این نوع حساب‌های پس‌انداز را «ابزاری واقعاً قدرتمند» می‌نامد و تخمین می‌زند که حدود 140 میلیارد دلار در این حساب‌ها وجود دارد. عمدتا بدون استفاده می ماند. اوایل امسال، IRS مبلغ را افزایش داد می توانید به حساب های پس انداز سلامت کمک کنید 4150 دلار برای یک فرد و 8300 دلار برای خانواده.

پس چگونه آن را باز می کنید؟ مدل کسب و کار TrueMed شراکت با برندهای سلامت و تندرستی است. طبق گفته Means، این تنها ادغام پرداخت Shopify است. پس از تایید، TrueMed با سیستم های پرداخت تاجر ادغام می شود.

پس از وارد کردن اطلاعات HSA/FSA، از مشتریانی که انتخاب می‌کنند با آن روش پرداخت کنند، چند سؤال بهداشتی پرسیده می‌شود. TrueMed سپس به یک ارائه دهنده می رود به صورت ناهمزمان که در صورت اقتضا، نامه ضروری پزشکی صادر می کند.

Means گفت: “شما اساساً یک دریافت مراقبت های بهداشتی را انجام می دهید، مشابه دریافت اعتبار، و می توانید مستقیماً به جریان پرداخت با وجوه HSA/FSA خود پرداخت کنید.” این کلیدی است که ما انجام می دهیم. ما یک جزء سلامت از راه دور را به جریان پرداخت برای برندهای پیشرو سلامت و تندرستی اضافه می کنیم و HSA/FSA را به مواردی که معمولاً پوشش نمی دهد، گسترش می دهیم.

در مرحله بعد، شرکت همچنان به افزودن بازرگانان به پایگاه مشتریان خود ادامه خواهد داد، زیرا تلاش می کند تا پول را به سمت مصرف کنندگان هدایت کند که عادات سالم تری اتخاذ کنند. با نزدیک شدن به سه ماهه چهارم، Means گفت که حدود 80٪ از آمریکایی ها واجد شرایط HSA یا FSA هستند و مشارکت های خود را انتخاب خواهند کرد.

او در میان آن‌ها خواهد بود و به TechCrunch می‌گوید که برای اولین بار، خانواده‌اش HSA خود را به حداکثر رساندند و از آن برای خرید چیزهایی برای حفظ خود استفاده خواهند کرد. وورهیس و فرزندشان سالم باشد

Means گفت: “ما از مردم می خواهیم حساب های HSA و FSA خود را به عنوان ابزاری برای هدایت آنها به مواردی برای حفظ سلامتی خود ببینند.” “پیام ما این است که غذا و ورزش دارو است و قابل تجویز است.

منبع techcrunch
خروج از نسخه موبایل