اقتصاد

فروش حدود ۱۶۰۰ میلیارد تومان ملک توسط اموال تملیکی

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران گفت:یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان ملک عرضه شده است که تنها ۱۰ میلیارد تومان آن به فروش نرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ایزدی مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران در نشست خبری، با اشاره به تعیین تکلیف ۲ هزار و ۹۳۰ میلیارد تومان کالا گفت: تکلیف ۲ هزار و ۹۳۰ میلیارد تومان کالا در ۶ ماه امسال مشخص شد که این موضوع نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱۶ درصد رشد داشته است.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران در ادامه تصریح کرد: کالاهایی همچون خودرو، لوازم‌خانگی و کالاهای سریع الفساد از جمله این موارد بود که رشد ۲۵ درصدی داشتند.

وی افزود: گفت: همچنین یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان ملک عرضه شد که تنها ۱۰ میلیارد تومان آن به فروش نرفت.

این مقام مسئول تاکید کرد: در استرداد کالا، کالاهایی که توسط مراجع ذی ربط کشف و تحویل داده شد که بعضاً در سال گذشته ۲۵۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بود که در سال‌جاری این کالاها به ارزش ۴۰۵ میلیارد و ۸۶ میلیون تومان است.

ایزدی تاکید کرد: هم‌اکنون ۸۵ خودرو قاچاق و ۱۶۶ خودرو متروکه و ۱۶۶ خودرو ضبطی در اختیار سازمان املاک تملیکی استان تهران قرار دارد که تعداد ۱۰۵ دستگاه خودرو ضبطی حکم حتمی دارند و پس‌از تاییدیه از سوی استاندارد و محیط زیست قابلیت عرضه و فروش خواهند داشت.

دکمه بازگشت به بالا