دانش و فناوری

iOS 17 اپل اکنون برای دانلود در دسترس است

اپل به تازگی نسخه جدید iOS، سیستم عامل این شرکت برای آیفون را منتشر کرده است. iOS 17 یک دانلود رایگان است و با آیفون X یا جدیدتر و همچنین نسل دوم و سوم آیفون SE کار می کند. اپل همچنین امروز به‌روزرسانی‌های بزرگی را برای watchOS، iPadOS و tvOS منتشر می‌کند.

می توانم بگویم که تغییر اصلی در iOS 17 حالت جدید StandBy است. هنگامی که از تلفن خود استفاده نمی کنید و آن را روی شارژر بی سیم قرار می دهید، آیفون شما ویجت های تمام صفحه را برای اطلاعات سریع و قابل مشاهده نمایش می دهد.

البته با داک مجهز به MagSafe کار می کند. اما حتی اگر آیفون SE دارید، می‌توانید با یک شارژر خوب Qi قدیمی Anker از این ویژگی استفاده کنید، تا زمانی که گوشی شما به سمت شما زاویه داشته باشد.

می‌توانید ویجت‌هایی را برای نمایش انتخاب کنید، مانند پیش‌بینی آب و هوا، فهرستی از یادآوری‌ها، رویدادهای تقویم بعدی، زمان فعلی و موارد دیگر. همچنین می توانید از این حالت برای مشاهده عکس های مورد علاقه خود در کتابخانه عکس خود استفاده کنید.

بسیاری از مردم قصد دارند از آن برای صفحه ساعت زنگ دار قابل تنظیم نیز استفاده کنند. این یک راه عالی برای جایگزینی ساعت زنگ دار رادیویی FM قدیمی در میز خواب شما است.

iOS 17 همچنین دارای ویجت های تعاملی جدید، صفحه کلید بهتر، بهبودهای AirPlay و تعداد زیادی به روز رسانی برای برنامه های داخلی مانند پیام ها، نقشه های اپل، مخاطبین، مدیریت رمز عبور داخلی، FaceTime و غیره است.

به‌روزرسانی در حال حاضر در حال انتشار است و هم به‌صورت هوایی در برنامه تنظیمات و هم با وصل کردن دستگاهتان به رایانه‌تان برای به‌روزرسانی سیمی در دسترس است. اما ابتدا از دستگاه خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. با باز کردن برنامه تنظیمات در آیفون و ضربه زدن روی اطلاعات حساب خود در بالا و سپس روی نام دستگاه خود، اطمینان حاصل کنید که نسخه پشتیبان iCloud شما به روز است. علاوه بر این، می‌توانید دستگاه iOS خود را به رایانه خود وصل کنید تا در Finder یا iTunes برای ویندوز یک نسخه پشتیبان دستی انجام دهید (یا هر دو را واقعاً انجام دهید).

در صورت پشتیبان گیری در رایانه فراموش نکنید که پشتیبان خود را رمزگذاری کنید. اگر شخصی رایانه شما را هک کند و پشتیبان‌های رمزگذاری شده شامل گذرواژه‌های ذخیره شده و داده‌های سلامتی باشد، بسیار ایمن‌تر است. به این ترتیب، لازم نیست دوباره به تمام حساب های آنلاین خود متصل شوید.

پس از انجام این کار، باید به برنامه تنظیمات، سپس “General” و سپس “Software Update” بروید. شما باید “Update Requested…” را ببینید، سپس به محض در دسترس بودن دانلود، به طور خودکار شروع به دانلود می کند. در حین بارگیری، می توانید بررسی ما از iOS 17 را بخوانید.

منبع techcrunch
دکمه بازگشت به بالا