دانش و فناوری

Camo برنامه Studio خود را برای iPad با پشتیبانی از تجهیزات خارجی منتشر می کند

اپل امروز iPadOS 17 را در دسترس کاربران قرار می دهد و یکی از قابل توجه ترین ویژگی های سازندگان، پشتیبانی از اتصال دوربین ها و میکروفون های مبتنی بر USB است. برای استفاده از این ویژگی، Reincubate، شرکت سازنده Camo، Camo Studio را برای iPad به‌عنوان یک برنامه رایگان منتشر می‌کند.

برنامه جدید برای سازندگان محتوا و پخش کننده های بازی با ویژگی هایی مانند تصویر در تصویر چند منبع و ضبط در درایو خارجی طراحی شده است. این برنامه از پوشش های وب، نورافکن برای برجسته کردن سوژه در فوکوس، پس زمینه های سفارشی و جلوه های پرتره پشتیبانی می کند. درست مانند Camo برای دسکتاپ، برنامه iPad از کنترل‌های آینه‌بندی و چرخش و کادربندی خودکار پشتیبانی می‌کند.

این برنامه همچنین از Apple Pencil برای طراحی و حاشیه نویسی محتوا پشتیبانی می کند. این برای مربیان، طراحان و هنرمندانی که محتوای بصری را برای اشاره به مصنوعات خاص نشان می دهند مفید است.

Camo برای iPad از Apple Pencil پشتیبانی می کند

اعتبار تصویر: دوباره جوجه کشی کنید

Camo Studio برای iPad به شما امکان می دهد از چند طریق از دستگاه استفاده کنید. اگر فقط در حال پخش ویدیو هستید، می توانید با اتصال دوربین خارجی و میکروفون، این کار را در حال حرکت انجام دهید.

برای پخش‌کننده‌های بازی، می‌تواند به عنوان یک مانیتور خارجی در حین بازی روی دستگاهی مانند Nintendo Switch عمل کند. برای عکاسان و فیلمبرداران، Camo برای iPad می تواند به عنوان یک نمایشگر اضافی مفید باشد.

کاربران همچنین می توانند iPad را به کنسول های بازی با استفاده از کارت فیلم برداری برای پخش جریانی روی پلتفرم هایی مانند Twitch یا YouTube متصل کنند. این باعث صرفه جویی در هزینه راه اندازی سیستم های جداگانه برای بازی و استریم می شود.

اعتبار تصویر: دوباره جوجه کشی کنید

Camo برای iPad به شما امکان می دهد صحنه های مختلف را با منابع و پوشش های مختلف ایجاد کنید. کاربران همچنین می توانند صحنه ها را از Camo برای دسکتاپ وارد کنند.

Reincubate می‌گوید که استفاده از Camo برای iPad به شما یک بوم جریان با نسبت تصویر 16:9 یا 9:16 با پشتیبانی از رزولوشن‌های 1440p و 4K ارائه می‌کند. در حالی که این برنامه برای همه آیپدهایی که iPadOS 17 با تراشه A12 یا جدیدتر دارند کار می کند، برای ضبط یا پخش جریانی در پس زمینه به تراشه M1 یا M2 نیاز دارد.

این شرکت اعلام کرد که در حال کار بر روی ویرایش صحنه، پشتیبانی از دوربین مجازی و ترکیب چندین منبع صوتی به برنامه iPad است.

منبع techcrunch
دکمه بازگشت به بالا