جامعه

ایجاد ۲۳ هزار فرصت شغلی برای مددجویان استان آذربایجان شرقی


رئیس کمیته امداد در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته ۲۳ هزار فرصت شغلی برای مددجویان این استان ایجاد شد.

به گزارش گروه رفاه اجتماعی خبرگزاری فارس، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در سفر به استان آذربایجان شرقی با عابدین خرّم، استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد.

رئیس کمیته امداد در این دیدار با تقدیر از حمایت‌های استانداری آذربایجان شرقی از مددجویان کمیته امداد، گفت: ثمره این حمایت‌ها، تسهیل در فرآیند اعطای وام بانکی و افزایش ایجاد اشتغال برای مددجویان است.

وی با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی جزو موفق‌ترین استان‌ها در حوزه اشتغال‌زایی است، ادامه داد: سال گذشته ۲۳ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد آذربایجان شرقی ایجاد شد.

بختیاری خاطرنشان کرد: امروز در مراسمی بیش از ۱۰ هزار خانوار تحت حمایت در آذربایجان شرقی، خودکفا شده و از چرخه حمایت خارج می‌شوند.

عابدین خرّم، استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار گفت: نگاه ما به کمیته امداد نه نگاه صرفا حمایتی بلکه یک مجموعه مولد است و کمیته امداد استان این دیدگاه را به خوبی دنبال می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد یک مجموعه کارآفرین و اشتغال‌زا است، اظهار کرد: کمیته امداد یکی از مراجع تثبیت اشتغال در استان است و این رویه در استان ادامه خواهد داشت.

پایان پیام/


دکمه بازگشت به بالا