دانش و فناوری

معرفی 20 استارتاپ برتر بتلفیلد 2023 روی استیج در TechCrunch Disrupt

من بسیار هیجان‌زده هستم که شرکت‌های Startup Battlefield 20 را معرفی کنم که در TechCrunch Disrupt 2023 شرکت می‌کنند. پس از موفقیت بزرگ سال گذشته، سرمقاله TechCrunch از بین هزاران متقاضی، 200 استارت‌آپ را برای شرکت در Startup Battlefield 200 انتخاب کرد. بیشترین تعداد برنامه ها در بزرگترین گستره کشورها و صنایع. از 200، اینها برتر هستند 20 شرکت در مرحله Disrupt قرار خواهد گرفت. بیایید تماشای رقابت این شرکت ها برای Disrupt Cup و جایزه بزرگ 100000 دلاری بدون سهام.

Disrupt از سه شنبه تا پنجشنبه، 19 تا 21 سپتامبر در سانفرانسیسکو اجرا می شود. دستور کار با اسطوره های فناوری، خبرسازان، مبتکران، بنیانگذاران و غیره پر شده است. امسال، Disrupt نه دو، بلکه هفت مرحله صنعتی دارد: Disrupt، Builders، AI، Fintech، Hardware، Sustainability و Security. هر مرحله بر برجسته کردن اخبار برتر در هر صنعت متمرکز است، با مرحله سازندگان بر روی نحوه انجام کار برای بنیانگذارانی که به دنبال ایجاد و مقیاس‌بندی استارت‌آپ هستند.

برای Startup Battlefield 200، TechCrunch میزبان این گروه سرپرستی از بنیان‌گذاران در TechCrunch Disrupt است که برنامه‌نویسی و آموزش ویژه را قبل و در طول رویداد ارائه می‌دهد. شرکت های برتر در مرحله Disrupt پا جای پای افسانه های Startup Battlefield خواهند گذاشت. با شرکت بیش از 1300 فارغ التحصیل در این برنامه، شرکت های استارتاپ Battlefield Alumni بیش از 29 میلیارد دلار بودجه با حدود 200 خروج موفق (IPO یا خرید) جمع آوری کردند.

شرکت Startup Battlefield 20 مشکلات حیاتی تکنولوژیکی و جهانی را حل می کند. از ابزارهای مدیریت کشاورزی گرفته تا پلتفرم‌های فین‌تک، ردیاب‌های سلامت فاضلاب، و درمان‌های سفارشی مبتنی بر فاژ، این گروه از استارت‌آپ‌ها آماده هستند تا تحت تأثیر قرار بگیرند. بنیانگذاران مشکلات حیاتی جهان را در زمینه‌های درمان بیماری، آزمایش خون، باتری‌های قابل کمپوست و حتی پلتفرم‌های اخلاقی رسانه‌های اجتماعی برای جوانان حل می‌کنند. به علاوه، بدون ابزار توسعه‌دهنده، زیرساخت‌های امنیتی و سخت‌افزار، رویداد TechCrunch نمی‌تواند این مجموعه را کامل کند.

از امروز، 20 شرکت برتر به مدت شش دقیقه در Disrupt Stage شرکت خواهند کرد و سپس یک پرسش و پاسخ شش دقیقه ای با هیئت داوران متخصص ما برگزار می شود. این VC های سطح بالا شامل افرادی مانند مامون حمید (کلینر پرکینز) دانا تسویه حساب (گریکرافت)، سام بلوند (صندوق موسسان)، گورو چهال (سرعت نور)، پو برونسون (SOSV)، و تس هچ (Bessemer) به نام چند مورد.

TechCrunch برنامه‌ریزی بازی Battlefield 20 را مختل می‌کند

سه شنبه 28 شهریور، مرحله اختلال

 • نیمه نهایی (جلسه 1): 9:35 صبح تا 10:45 صبح
 • نیمه نهایی (جلسه 2): 1:15 بعد از ظهر تا 2:30 بعد از ظهر

چهارشنبه 29 شهریور، مرحله اختلال

 • نیمه نهایی (جلسه 3): 10:05 صبح تا 11:15 صبح
 • نیمه نهایی (جلسه 4): 1:15 بعد از ظهر تا 2:30 بعد از ظهر

پنج شنبه 31 شهریور، مرحله اختلال

 • اطلاعیه های خبری فارغ التحصیلان: 11:10 صبح تا 11:20 صبح
 • فینال: 11:20 شب تا 12:50 بعد از ظهر
 • برنده اعلام شد: ساعت 3:25 بعد از ظهر

اگر نمی‌توانید شخصاً به ما بپیوندید، به جریان زنده در TechCrunch.com بپیوندید.

شرکت هایی که در Startup Battlefield 20 شرکت می کنند

سه شنبه 28 شهریور، مرحله اختلال

نیمه نهایی (جلسه 1): 9:35 صبح تا 10:45 صبح

 • در تشخیص: اولین اسپکتروفتومتر یکبار مصرف را توسعه داد. در ابتدا با هدف قرار دادن صنعت دامپزشکی و آزمایش حیوانی، اولین محصول Quic ALT+AST، یک آزمایش آنزیم های کبدی 20 میکرولیتری است.
 • ناروال: از هوش مصنوعی برای طراحی پروتئین‌های تقلیدی آنتی‌بادی مصنوعی برای جایگزینی آنتی‌بادی‌های معمولی در درمان‌های درجه یک جدید استفاده می‌کند.
 • سنگ چخماق: با استفاده از فناوری باتری ساخته شده از مواد طبیعی و غیر سمی، جایگزینی سازگار با محیط زیست، ایمن تر و مقرون به صرفه برای باتری های لیتیومی پیشگام است.
 • BioticsAI: از هوش مصنوعی برای تشخیص ناهنجاری های جنین در سونوگرافی برای حل تشخیص نادرست ناهنجاری جنین به دلیل خطای اپراتور سونوگرافی استفاده می کند.
 • راه حل های حرارتی برق دار: صنایع سنگین را با فناوری جدید گرمایش و ذخیره سازی الکتریکی – “آجر الکترونیکی” کربن زدایی می کند.

نیمه نهایی (جلسه 2): 1:15 بعد از ظهر تا 2:30 بعد از ظهر

 • آوالو: ایجاد انواع محصولات جدید را با استفاده از یادگیری ماشین تسریع می کند و انتقال به یک سیستم غذایی پایدار و مقاوم در برابر آب و هوا را تسریع می کند.
 • فراتر از Aero: اولین هواپیمای تجاری قابل تایید و سودآور را ایجاد می کند که برای نیروی محرکه هیدروژنی-الکتریکی طراحی شده است.
 • نولج: مسیرهای شخصی سازی شده برای هر هدف آموزشی را به همراه محتوای آموزشی و شبکه های متخصصان برای یادگیری ایجاد می کند.
 • فالانکس: پیشگیری از از دست دادن داده های سبک (DLP) و راه حل نقشه برداری اسناد که به طور خودکار اسناد حساس را در فضاهای کاری موجود ایمن می کند و ردیابی می کند.
 • مگنستار: مستعد تداخل، sخدمات سرعت به طیف متکی هستند. این پلتفرم نرم‌افزاری برای اپراتورهای ماهواره‌ای، تنظیم‌کننده‌ها و ارتش، نقشه‌برداری و نظارت بر تمامی ارتباطات بین زمین و فضا را برای پیش‌بینی تداخل و اطمینان از مسیرهای ارتباطی واضح در محیط‌های پر ازدحام و منازعه خواهد داشت.

چهارشنبه 29 شهریور، مرحله اختلال

نیمه نهایی (جلسه 3): 10:05 صبح تا 11:15 صبح

 • Untap Health: تشخیص بیماری ها قبل از علائم در جوامع با تجزیه و تحلیل از راه دور فاضلاب جمعی.
 • Allie Systems: یک شرکت زیرساخت صنعت 4.0 از سخت افزار و نرم افزار جدید برای آوردن صنایع سنگین و تولید در بازارهای نوظهور به دنیای متصل استفاده می کند. نگهداری پیش‌بینی‌کننده، مدیریت دارایی و تعمیر و نگهداری برای افزایش معیارهای بهره‌وری و به تولیدکنندگان محلی اجازه می‌دهد تا بیشترین ارزش را از طریق افزایش کارآیی از نزدیکی نزدیک‌شکن به دست آورند.
 • پشته اصلی: یک ابزار بدون کد و API که کارآفرینان و سازندگان را قادر می‌سازد تا کار خود را بدون زحمت با گزینه‌های پرداخت جهانی ارائه و به فروش برسانند.
 • سلامت موازی: یک شرکت بهداشتی دقیق که از علم میکروبیوم، توالی‌یابی ژنومی و کلان داده بهره می‌برد و راه را برای مراقبت و پزشکی شخصی هموار می‌کند.
 • سیستم های تشخیصی قابل حمل: یک دستگاه تست چند داروی دقیق و قابل حمل برای آزمایش های پزشکی قانونی و اجرای قانون با زیرساخت سخت افزاری میکروسیال جدید می سازد.

نیمه نهایی (جلسه 4): 1:15 بعد از ظهر تا 2:30 بعد از ظهر

 • ابزار Reekon: سایت‌های کار ساخت و ساز را با مجموعه‌ای از ابزارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به هم پیوسته ارتقا می‌دهد که برای کارکرد یکپارچه برای ساده‌سازی عملیات و به حداکثر رساندن کارایی طراحی شده‌اند.
 • AppFactor: یک پلتفرم مدرن سازی هوشمند و مبتنی بر هوش مصنوعی برای توانمندسازی معماران و مهندسان برای بازسازی سریع و آسان تر برنامه ها و معماری مجدد برای حل مشکلات زیرساخت قدیمی و تحویل برنامه.
 • Agri-Trak: یک پلت فرم نرم افزاری که کار مزرعه را مدیریت می کند و بهره وری و داده های برداشت را ردیابی می کند و داده های مورد نیاز کشاورزان را برای مطابقت با برنامه های فدرال در حال تغییر فراهم می کند.
 • MakersHub: عملیات حساب‌های پرداختنی غنی‌شده با داده‌ها برای شرکت‌هایی که به مقیاس دقیق‌تر حساب‌های پرداختنی اهمیت می‌دهند. متنی کردن تمام اطلاعات قبض دریافتی، تا آیتم خط. حذف دستی ورود اطلاعات؛ و صرفه جویی در ساعات زمانی در هفته.
 • بین: یک رسانه اجتماعی مسئولانه و قدرتمند برای ارتباط و ایجاد ارتباط و ایجاد ارتباط بین کودکان و همچنین برای برندها و تأثیرگذاران برای گسترش دامنه مخاطبان خانواده خود.

پنج شنبه 31 شهریور، مرحله اختلال

اطلاعیه های خبری فارغ التحصیلان: 11:10 صبح تا 11:20 صبح

 • Forethought.AI: یک هوش مصنوعی مولد برای ابزار پشتیبانی مشتری و برنده Startup Battlefield 2018 در TechCrunch Disrupt. Deon Nicholas، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت Forethought، ارائه دهنده آن است.
 • مراقبت از آژیر: از طریق تشخیص زودهنگام آسیب های احتمالی و برنده شدن Hardware Battlefield 2016 در CES، خطر زخم پا را برای بیماران دیابتی کاهش می دهد.

فینال: 11:20 شب تا 12:50 بعد از ظهر

برنده اعلام شد: ساعت 3:25 بعد از ظهر

منبع techcrunch
دکمه بازگشت به بالا