دانش و فناوری

6 نظرسنجی که شما را برای Disrupt آماده می کند

این زمان TechCrunch Disrupt است، مردمی! اگر شرکت می کنید، بیایید و سلام کنید! اگر نیستید، نگران نباشید، زیرا ما به زودی مجموعه ای از نگارش های واقعاً خوب از برخی از پانل ها را در این هفته خواهیم داشت.

و فقط در صورتی که متعجب هستید که در بخش‌هایی که تیم ما قرار است در مورد آن صحبت کند چه اتفاقی می‌افتد، ما یک آغازگر مفید از نظرسنجی‌های سرمایه‌گذار و بنیان‌گذار گردآوری کرده‌ایم تا شما را سریع‌تر کنیم. تیم TechCrunch+ ما مرتباً با سرمایه‌گذاران، بنیان‌گذاران و کارشناسان صنعت مصاحبه می‌کند تا بفهمد که طعم‌های مختلف فناوری به کجا می‌رود و فکر می‌کنند چه چیزی برای استارت‌آپ‌ها در هر فضا بهتر است، بنابراین چیزهای زیادی برای یادگیری از این غواصی عمیق وجود دارد.

در اینجا بهترین مطالب از نظرسنجی های اخیر ما آمده است:

فین تک

در جدیدترین نظرسنجی فین‌تک ما، مری آن آزودو به آنچه درباره ارزش‌گذاری‌ها، هوش مصنوعی و سایر سوالات مرتبط در مورد روندهای فعلی فین‌تک رخ می‌دهد، می‌پردازد.

پایداری

در مجموعه دو قسمتی تیم دی چانت (قسمت 1 و قسمت 2) در مورد قدرت همجوشی، او نگاهی به موانعی دارد که انرژی همجوشی باید برطرف کند تا واقعاً نحوه تولید و مصرف انرژی در سراسر سیاره تغییر کند. این نظرسنجی‌های جامع مقررات آتی، علم پشت همجوشی و آنچه سرمایه‌گذاران و بنیان‌گذاران فکر می‌کنند در آینده برای این بخش بسیار مهم فناوری وجود دارد را بررسی می‌کنند.

SaaS

الکس ویلهلم چگونگی استفاده استارت‌آپ‌ها از ابر و استراتژی کلی آن‌ها را در رابطه با راه‌اندازی‌های تک و چند ابری بررسی می‌کند. این نظرسنجی سریع به شما نگاهی می‌اندازد به اینکه استارت‌آپ‌ها چگونه به زیرساخت‌های ابری فکر می‌کنند و بهترین شیوه‌ها برای استارت‌آپ‌ها بسته به اینکه در کدام مرحله از رشد قرار دارند.

هوش مصنوعی

آنا هیم با نظرسنجی خود در مورد نقش هوش مصنوعی در بیوتکنولوژی وارد یک جایگاه بسیار جالب شد. این نظرسنجی به بلوغ هوش مصنوعی در بیوتکنولوژی، راه پیش رو و اینکه چرا این فناوری چیزی بیش از یک چشمک در تابه است، می پردازد.

امنیت

کارلی پیج از گروهی از سرمایه‌گذاران امنیت سایبری نظرسنجی کرد که چرا با وجود یک سال بودجه کم، هنوز به این بخش خوش‌بین هستند. این نظرسنجی همچنین نگاهی به پیشرفت‌هایی که هوش مصنوعی در صنعت به ارمغان می‌آورد می‌اندازد.

سخت افزار

اگرچه رباتیک ممکن است به اندازه یک سال پیش داغ نباشد، این صنعت هنوز بهترین روزهای خود را در پیش دارد. با برایان هیتر همراه باشید تا نگاهی جامع به وضعیت سرمایه گذاری های روباتیک در سال 2023 داشته باشیم.

منبع techcrunch
دکمه بازگشت به بالا