دانش و فناوری

آخرین ویژگی برنامه جمع‌آوری اخبار SmartNews با هدف مقابله با اسکرول پایانی است

جمع‌آوری اخبار SmartNews امروز ویژگی جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که امیدوار است به مبارزه با اضطراب مرتبط با مصرف منظم اخبار منفی کمک کند – چیزی که اغلب به عنوان “سقوط قیامت” شناخته می‌شود. ویژگی جدید این اپلیکیشن به نام SmartTake به جای تشویق به پیمایش تکانشی در سرفصل‌های خود، مدعی است مجموعه‌ای از داستان‌های نشاط‌آور، انتخاب‌های سردبیر، مقالات مفید و گرافیک‌های آرام‌بخش را در یک مقصد ارائه می‌دهد.

این ویژگی تغییری در لحن SmartNews است، که مرتباً اعلان‌های فشاری را با سرفصل‌های اخبار و سرگرمی منتشر می‌کند که برای اجرای برنامه و خواندن آن طراحی شده‌اند، حتی اگر آنقدر افراطی نباشند که به عنوان طعمه کلیک در نظر گرفته شوند. در همین حال، بخش اصلی اخبار این برنامه شامل داستان‌های هیجان‌انگیز است – مانند داستان‌های قتل، آدم‌ربایی، سقوط هواپیما یا نظرات قابل توجه یا غافلگیرکننده شخصیت‌های عمومی و مقامات دولتی.

از سوی دیگر، SmartTake قصد دارد داستان های جالب تر و کمتر تکان دهنده را ارائه دهد.

اعتبار تصویر: SmartNews SmartTake

کن سوزوکی، مدیر اجرایی شرکت، گفت: «بیش از هر زمان دیگری آشکار است که رستاخیز یک پدیده است که تأثیر زیادی بر رفاه ما دارد. SmartNews، در اعلام این ویژگی. “هرکسی در نحوه مصرف اطلاعات متفاوت است، اما کارهای کوچکی وجود دارد که می توانیم برای کمک به بهبود سلامت روانی کاربران خود انجام دهیم. با دادن اسمارت نیوز کاربران فرصتی برای تجربه فیدهای خبری به روشی جدید و منحصر به فرد که تعادل روز را برقرار می کند اخبار او اضافه کرد که با یک سری از ذهن‌آگاهی و داستان‌های نشاط‌آور، اولین قدم‌های خود را برای رسیدگی به این مشکل فراگیر برمی‌داریم.

با این حال، در عمل، متوجه شدیم که ویژگی جدید کاملاً به وظیفه خود عمل نمی کند.

به عنوان مثال، انتخاب امروز شامل توصیه یک زن 102 ساله برای زندگی طولانی‌تر و نوجوانانی است که منابعی را برای تأثیرگذاری بر عوارض رسانه‌های اجتماعی بر سلامت روان ایجاد کرده‌اند، که هر دو خوب و حتی نشاط‌آور بودند. اما همه داستان های آن به هیچ وجه مثبت یا آرامش بخش نبودند. انتخاب سردبیر داستانی در مورد ترور شینزو آبه، نخست‌وزیر سابق ژاپن دارد، در حالی که داستان دیگری درباره قتل معاون کلانتر لس آنجلس است. داستان های دیگر بر اعتصاب نویسنده، زوال عقل در میان مقامات مسن دولت ایالات متحده و شکایت هانتر بایدن از IRS متمرکز است. به سختی از نوع داستان هایی که می خواهید بخوانید، اگر سعی کنید از قیامت اجتناب کنید.

اعتبار تصویر: SmartNews SmartTake

با این حال، از آنجایی که این ویژگی در یک برگه در برنامه مجزا است، می‌توانید ترکیبی از داستان‌های آن را بخوانید – چه نشاط‌آور و چه نه – بدون اینکه در محتوای اخبار منفی‌تر موجود در جاهای دیگر برنامه قرار بگیرید. برخی از داستان‌ها فقط خلاصه‌هایی با نکات مهم هستند، تقریباً به سبک Axios، به شما این امکان را می‌دهند که به سرعت اطلاعات را مصرف کنید و آگاه بمانید، بدون اینکه نیازی به خواندن یک قطعه طولانی‌تر داشته باشید.

برای توسعه SmartTake، SmartNews می‌گوید که تیم آن در سال گذشته بیش از 300 ساعت را صرف انجام تحقیقات و بررسی ادبیات دانشگاهی برای درک پدیده Doomscrolling کرده است. همچنین یک مطالعه کوچک با 48 شرکت‌کننده انجام داد و 7000 پاسخ آنها را برای کمک به ساخت یک ویژگی خبری با در نظر گرفتن سلامت روان تجزیه و تحلیل کرد. اکنون، در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک هیئت مشورتی با دانشگاهیان، کارآفرینان، پزشکان و سایر کارشناسان موضوعی است.

این ویژگی توسط روزنامه نگاران کهنه کار این شرکت از جمله ریچ جاروسلوفسکی، معاون محتوا و روزنامه نگار ارشد در ویرایش شده است. اسمارت نیوزو وندی باندز، WSJ، ABC، CNBC سابق و اکنون رئیس جهانی محتوا در اسمارت نیوز، در کنار یک تیم اعتماد و ایمنی پیشرو در صنعت به رهبری آرجون نارایان، رئیس Trust & Safety.

این ویژگی اولین اعلامیه مهم از SmartNews از زمانی است که مرکز اصلی توکیو از کاهش 40 درصدی نیروی کار خود در ایالات متحده و چین یا حدود 120 نفر در ابتدای سال خبر داد. ارزش این اپلیکیشن تا سال 2021، 2 میلیارد دلار بود.

منبع techcrunch
دکمه بازگشت به بالا