دانش و فناوری

Unite for Mac نسخه جدیدی برای تبدیل وب سایت ها به برنامه های وب منتشر می کند

اپل در اوایل سال جاری در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC) macOS Sonoma را با قابلیت تبدیل وب سایت ها به «برنامه های وب» و افزودن آنها به داک معرفی کرد. در پاسخ، Unite که عملکرد مشابهی را ارائه می دهد، اکنون نسخه جدیدی با گزینه های سفارشی سازی قدرتمند منتشر کرده است.

Unite 5 با یک جریان آسان‌تر برای ایجاد یک برنامه، یک ویژگی پیشنهاد انتخاب‌شده برای اضافه کردن سریع برنامه‌های وب جدید، یک کتابخانه برنامه برای مدیریت همه برنامه‌های وب و پشتیبانی از ارسال لینک سفارشی ارائه می‌شود. این اولین به‌روزرسانی بزرگ برای Unite است – که توسط بنیامین گلدمن توسعه یافته است – در سه سال پس از انتشار Unite 4 در سال 2020.

نسخه جدید به سرعت به شما امکان می دهد با افزودن یک URL و انتخاب یک لوگو، یک برنامه وب بسازید. می‌توانید گزینه‌های اضافی مانند ارسال پیوند، حالت فشرده و برنامه نوار منو را برای برنامه انتخاب کنید و یک برنامه ایجاد کنید. Unite همچنین به شما امکان می دهد پیش نمایشی از برنامه را قبل از افزودن آن به داک خود مشاهده کنید.

اگر نمی‌خواهید برای اضافه کردن URL‌ها به خود زحمت دهید، Unite 5 دارای بخش پیشنهادی با دسته‌هایی مانند رسانه‌های اجتماعی، پیام‌رسانی، ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری فایل، سرگرمی، ایمیل و بهره‌وری است. این صفحه تقریبا همه سایت های محبوب را دارد، بنابراین می توانید آنها را به سرعت اضافه کنید. Unite 5 همچنین دارای یک عملکرد کتابخانه برنامه است که به شما امکان می دهد برنامه را راه اندازی، ویرایش یا حذف کنید.

Unite 5 یک بخش پیشنهاد جدید دارد

اعتبار تصویر: متحد 5

علاوه بر این، یک عملکرد جستجو وجود دارد که برای جستجوی برنامه های موجود در کتابخانه شما یا پیشنهاد برنامه های جدید برای ایجاد دو برابر می شود.

Unite 5 قابلیت جستجوی جدیدی را ارائه می دهد

اعتبار تصویر: متحد کردن

عملکرد جدید انتقال پیوند به شما امکان می دهد تغییر مسیر پیش فرض را برای پیوندهای خاص در هر برنامه تنظیم کنید. این بدان معناست که می‌توانید پیوندهای خاصی را در سایر برنامه‌ها و سایر پیوندها را در مرورگرها باز کنید.

Unite 5 - ارسال لینک

اعتبار تصویر: متحد کردن

Unite 5 دارای بسیاری از عملکردهای مبتنی بر مرورگر مانند پشتیبانی از پنهان کردن/نمایش نوار ابزار و تغییر نوار عنوان موتور جستجوی پیش‌فرض و برنامه‌های چند تبه‌ای است که توسط مرورگر خود پشتیبانی می‌شوند. همچنین ویژگی هایی مانند پشتیبانی بهتر از نوار منو، همگام سازی اعلان ها با حالت های فوکوس، بهبود بوکمارک و سفارشی سازی بهتر میانبرهای صفحه کلید را معرفی کرده است. به علاوه، گلدمن به TechCrunch گفت که در حال کار بر روی انتشار Unite for Teams در سال آینده است.

Unite 5 - منوی نوار مثال

اعتبار تصویر: متحد کردن

Unite 5 برای یک مجوز مک با پیش‌بینی مجوزهای اضافی 29.99 دلار هزینه دارد. کاربران Unite 4 می توانند با قیمت 19.99 دلار به این نسخه ارتقا دهند.

منبع techcrunch
دکمه بازگشت به بالا