شهرستان ها

بازارچه‌های برکت مانع از افزایش بی رویه قیمت‌ها در قزوین خواهد شددبیر قرارگاه احیای حقوق عامه دادستانی مرکز استان قزوین گفت: خدمت‌رسانی به شهروندان از مهمترین وظایف ادارات و سازمان‌های شهر است و احداث بازارچه‌های برکت قدم موثری در امر خدمت‌رسانی و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت‌ها است.

به گزارش ایلنا، سید جمال حسینی در راستای نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها و خدمت رسانی به مردم از بازارچه برکت شهرداری قزوین بازدید کرد.

حسینی در این بازدید با اشاره به قیمت مناسب و کیفیت برخی از محصولات موجود در غرفه‌ها گفت: امیدواریم به‌زودی شاهد ایجاد و احداث بازارچه‌های برکت در دیگر نقاط شهر نیز باشیم و اجناس و محصولات مورد نیاز مردم با قیمت مناسب و تنظیم بازار عرضه شود.

دبیر قرارگاه احیای حقوق عامه دادستانی مرکز استان قزوین با تاکید بر احیای حقوق عامه از سوی دستگاه‌ها و مدیران بیان کرد: همه افراد جامعه با توجه به امکاناتی که در اختیار دارند، باید در خدمت رساندن به آحاد جامعه پیش قدم باشند و باید شهرداری و سازمان‌های تابعه در این امر پیشگام باشند.

وی با تاکید بر اقدامات جهادی مسئولین در جهت رفع مشکلات و دغدغه‌های شهروندان خاطر نشان کرد: خدمت‌رسانی شایسته به مردم و جامعه و رفع نیازهای آن‌ها برکات فراوان دنیوی و اخروی به همراه دارد.

در پایان این بازدید بر واگذاری غرفه‌ها به افراد واجد شرایط و با اطلاع‌رسانی جامع، ارائه محصولات با کیفیت، رعایت بهداشت فردی و محیطی تاکید شد.

دکمه بازگشت به بالا