ورزش

هشدار نهایی نوکمپ؛ مهاجم بارسلونا هو شد

هواداران بارسلونا شب گذشته قبل از شروع بازی تیم محبوب‌شان برابر پوماس مکزیک در جام خوان گامپر، علیه مارتین برایثویت سوت زدند.

به گزارش “ورزش سه”، مارتین برایثویت حالا بیشتر از همیشه می‌داند که دیگر جایی برای او در بارسلونا نیست و باید به دنبال تیمی دیگر برای خود باشد. او که در ایده‌های ژاوی جایی ندارد و به وی نیز اعلام شده که باید بارسا را ترک کند، همچنان تمایلی برای جدایی ندارد. هفته قبل دیاریو اسپورت نوشت که مذاکرات بارسلونا با مدیر برنامه‌های برایثویت بی نتیجه مانده است.

بارسلونا از مهاجم دانمارکی خواسته بود تا با دریافت درصدی از دستمزد خود، قراردادش را فسخ کند اما او تاکید دارد که دستمزد کامل خود تا سال 2024 را می‌خواهد. مدیران بارسا که بسیار عصبانی هستند، قصد فسخ یک‌طرفه قرارداد برایثویت را دارند و مشکلی با شکایت احتمالی بازیکن نیز ندارند. 

شب گذشته قبل از شروع بازی با پوماس مکزیک در جام خوان گامپر و هنگامی که نام کادر فنی و بازیکنان بارسلونا در ورزشگاه اعلام شد، هواداران حاضر در نوکمپ، مارتین برایثویت را هو کردند. او تنها بازیکنی بود که مورد اعتراض هواداران قرار گرفت. در عوض ژاوی، پدری و روبرت لواندفسکی به‌شدت تشویق شدند. ساموئل اومتیتی، دیگر بازیکن فهرست مازاد بارسلوناست که قصد جدایی ندارد ولی او دیروز در بازی حضور نداشت.

برایثویت زمستان 2020 و پس از مصدومیت شدید عثمان دمبله، از لگانس با قراردادی به ارزش 18 میلیون یورو جذب شد و دو سال دیگر نیز از قرارداد او باقی مانده است. شکایت مهاجم دانمارکی می‌تواند برای بارسلونا مشکل ساز شود ولی باشگاه کاتالان در صورت ادامه مخالفت‌های بازیکن، قرارداد او را یک‌طرفه فسخ خواهد کرد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا