دانش و فناوری

آیا آشفتگی OpenAI مدل های منبع باز را تقویت می کند؟

از اینجا یا هر جا که پادکست های خود را دریافت می کنید گوش دهید.

سلام، و به Equity، پادکست در مورد کسب و کار استارت آپ ها، خوش آمدید، جایی که اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

این نمایش اواسط هفته ما است، جایی که با یک موضوع کلیدی می نشینیم و عمیقاً در آن غوطه ور می شویم. جای تعجب نیست که امروز در حال بحث در مورد آشفتگی اخیر در بازار هوش مصنوعی هستیم. OpenAI سپاه روزنامه نگاران را مشغول نگه داشته است، اما ما همچنین باید در نظر بگیریم که آخرین تحولات در l’affaire آلتمن ممکن است برای بنیانگذاران استارت آپ به ارمغان بیاورد.

بنابراین، من کایل ویگرز خود TechCrunch و بنیانگذار نظارت شده و میزبان سابق Equity را جلب کردم متیو لینلی برای کمک به من در کشف جدیدترین. در اینجا خلاصه نمایش آمده است:

  • از صبح دوشنبه که آخرین بار پادکست را ضبط کردیم چه اتفاقی برای OpenAI افتاده است؟
  • این دو کارشناس فکر می کنند در هفته های آینده چه اتفاقی برای کارکنان OpenAI خواهد افتاد؟
  • استارت آپ هایی که از فناوری OpenAI استفاده می کنند برای کاهش ریسک پلتفرم خود چه باید بکنند؟
  • و آیا آشفتگی OpenAI باعث تقویت مدل های AI منبع باز می شود؟

ما واقعاً لحظات زیبایی را سپری کردیم. یک تشکر بزرگ از ترزا لوکونسولو، تهیه‌کننده همیشه شلوغ ما، برای پخش یک قسمت اضافی در یک هفته تعطیل!

برای رونوشت قسمت ها و موارد دیگر، به وب سایت Simplecast Equity بروید.

ارزش سهام هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 7 صبح PT کاهش می یابد، بنابراین در پادکست های اپل، ابری، اسپاتیفای و همه پخش ها مشترک ما شوید. TechCrunch همچنین یک نمایش عالی در مورد کریپتو دارد، نمایشی که با بنیانگذاران و موارد دیگر مصاحبه می کند!

منبع techcrunch
دکمه بازگشت به بالا