بین الملل

شمار فلسطینیان مبتلا به کرونا به بیش از ۱۷۸ هزار نفر رسید

آخرین خبرها حاکی از آن است که در سایه تشدید سیاست های خصمانه رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی، شمار فلسطینیان مبتلا به کرونا به بیش از ۱۷۸ هزار نفر رسیده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، شمار مبتلایان به کرونا در فلسطین اشغالی بار دیگر افزایش یافته است. این درحالی است که سیاست های خصمانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در سایه شیوع کرونا نیز تشدید شده است.

بر اساس این گزارش، طی ۲۴ ساعت گذشته شماری دیگر از شهروندان فلسطینی به ویروس کرونا مبتلا شدند. با این احتساب، تعداد افرادی که تاکنون در فلسطین اشغالی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند به ۱۷۸ هزار و ۵۱۶ نفر رسیده است.

منابع فلسطینی همچنین اعلام کردند که بر تعداد فوتی های ناشی از ابتلا به کرونا در اراضی اشغالی افزوده شده است. بنابراین، تاکنون بیش از ۲ هزار نفر بر اثر ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در فلسطین اشغالی جان خود را از دست داده اند.

افزایش روزافزون شمار مبتلایان به کرونا در فلسطین اشغالی درحالی است که رژیم صهیونیستی همچنان قصد ندارد از فشارهای خود بر فلسطینیان بکاهد. صهیونیستها تاکنون از ورود واکسن کرونا به فلسطین ممانعت به عمل آورده اند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا