سیاسی

دستورکار کمیسیون‌های مجلس| بررسی تفحص از صندوق بازنشستگی و پاسخگویی وزرای صمت، نیرو و دادگستری به ۲۹ سوال


بررسی اعمال ماده ۲۳۴ درباره وزرات صمت و انتخاب رئیس سازمان بورس، بررسی تفحص از صندوق بازنشستگی و پاسخگویی وزرای صمت، نیرو و دادگستری به ۲۹ سوال بخشی از دستور کارهای کمیسیون‌های مجلس در هفته جاری است.


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ دستور کار جلسات هفته کاری کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی از شنبه تا پنج‌شنبه ۱۱ لغایت ۱۶ بهمن اعلام شد. 

بر همین اساس، بررسی مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در کمیسیون آموزش و همچنین حضور رزم‌حسینی وزیر صمت در کمیسیون اجتماعی درباره اعمال ماده ۲۳۴ قانون آیین نامه داخلی مجلس و حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور درباره درخواست تحقیق و تفحص از این صندوق بخشی از دستورکارهای کمیسیون‌های مجلس است. 

بررسی تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی مجلس درباره نحوه رعایت موازین قانونی در انتخاب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و نشست مشترک ویدئوکنفرانسی کمیسیون امنیت ملی مجلس با کمیسیون سیاست خارجی دومای فدراسیون روسیه بخش دیگری از دستورکارهای کمیسیون‌هاست.

رأی‌گیری طرح تأمین ارز با استفاده از جهش تولید صنعت استخراج رمزارز در کمیسیون انرژی و همچنین ادامه بررسی شور دوم طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد در کمیسیون صنایع و معادن و حضور وزیر صمت در این کمیسیون به منظور پاسخ به ۱۱ سؤال نمایندگان و همچنین تحقیق و تفحص از چگونگی احداث پتروشیمی الوند در کمیسیون صنایع و معادن بخش دیگری از دستورکارهای کمیسیون‌هاست. 

حضور وزیر نیرو در کمیسیون عمران به منظور پاسخگویی به ۸ سؤال نمایندگان و همچنین حضور وزیر دادگستری در کمیسیون قضایی به منظور پاسخگویی به ۱۰ سؤال نمایندگان بخش دیگری از دستورکارهاست. 

برای مشاهده جزئیات دستورکارهای کمیسیون‌های مجلس اینجا ( 

 ) را کلیک کنید. 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا