شهرستان ها

دومین شکست تیم قلعه نویی/ صنعت نفت صدرنشین لیگ شد

دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و گل گهر سیرجان با برتری تیم نفت به پایان رسید تا صدر جدول بین این دو تیم دست به دست شود.

به گزارش خبرنگار مهر، از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر دو تیم صنعت نفت و گل گهر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که این دیدار با ۲ بر یک به سود صنعت نفت به پایان رسید.

در این بازی ابتدا گادوین منشا بهترین گلزن مسابقات با ضربه‌ای زیبا و سرضرب دروازه تیم میزبان را در دقیقه ۲۷ باز کرد و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم با فشار بی امان تیم صنعت نفت آغاز شد و گل گهر به دفاع از گل خود پرداخت. فشار آبادانی‌ها جواب داد و در دقیقه ۵۰ صاحب یک ضربه پنالتی شد که کاپیتان گلزن این تیم به زیبایی این پنالتی را به گل تبدیل کرد تا کار به تساوی کشیده شود.

فشار صنعت نفت بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و رضا خالقی فر مهاجم تازه نفس صنعت نفت تنها ۵ دقیقه بعد از ورودش به زمین در دقیقه ۶۷ تیمش را به گل دوم رساند.

بعد از این گل شاگردان قلعه نویی فشار بی امانی را بر روی دروازه میزبان اعمال کردند و بارها تا آستانه گلزنی پیش رفتند که درخشش فوق العاده دروازه‌بان صنعت نفت مانع بزرگی برای رسیدن گل گهر به گل به مساوی بود و در نهایت بازی با همان نتیجه ۲ بر یک به سود صنعت نفت به پایان رسید.

این نتیجه باعث شد تا صدر جدول بین این دو تیم دست به دست شده و تیم صنعت نفت بعد از ۵ هفته گل گهر را از صدر جدول پایین کشیده و خودش جای سیرجانی‌ها را بگیرد. صنعت نفت بعد از گل گهر دومین صدرنشین این فصل رقابتهای لیگ برتر است.

همچنین این نخستین بازی خارج از خانه گل گهر است که در آن پیروز نشده است. شاگردان قلعه نویی پیش از این هر دو بازی خارج از خانه خود را با پیروزی سپری کرده بودند.

خبرگزاری مهر

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا