شهرستان ها

سامانه بارشی جدید از چهارشنبه وارد کرمانشاه می‌شود

کرمانشاه- سرپرست سازمان هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به شرایط جوی استان طی روزهای آینده، گفت: سامانه بارشی جدید از چهارشنبه وارد کرمانشاه می‌شود.

محمد زورآوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس آخرین تحلیل از داده‌های هواشناسی، هوای استان کرمانشاه طی امروز و فردا (سه شنبه) نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد ملایم پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: به دنبال این وضعیت موجی بارشی از بامداد چهارشنبه تا اواسط روز پنجشنبه جو منطقه را تحت تأثیر قرار داده و کاهش محسوس دمای روزانه به تناوب سبب بارندگی همراه با وزش باد و احتمالاً رعدوبرق در استان خواهد شد.

سرپرست سازمان هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: شرایط ناپایدار که در روز چهارشنبه بخصوص در نیمه شمالی استان از نمود بیشتری برخوردار خواهد بود ممکن است در برخی نقاط با آبگرفتگی معابر نیز همراه گردد.

زورآوند بیان کرد: بارش علاوه بر ارتفاعات و گردنه‌ها در برخی نواحی سردسیر به شکل برف مشاهده خواهد شد.

وی ادامه داد: با عبور موج مذکور از روز جمعه تا دوشنبه هفته آینده مجدداً شرایطی پایدار در جو منطقه تقویت می‌شود که به استثنای مه صبحگاهی در روز جمعه به ویژه در مناطق سرد و معتدل و افزایش تدریجی دمای هوا پدیده قابل توجه دیگری برای جو استان در پی نخواهد داشت.

آگهی
دکمه بازگشت به بالا