شهرستان ها

انقلاب اسلامی بانشاط و سرزنده است

ساری- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی در چهل و دومین بهار عمرش همانند دوران تولدش بانشاط و سرزنده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پیام علی کریی فیروزجایی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی آمده است: آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و چهل دومین بهار آزادی تجلی اندیشه‌های ناب اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام روح الله (ره) نمایانگر تحقق وعده تخلف ناپذیر الهی برای درهم کوبیدن نمادهای طاغوتی و حاکمیت عدالت و غلبه مستضعفان بر مستکبران عالم است.

در‬ ادامه‬ آور‬ده‬ شد: ‏بی گمان این انقلاب که ثمره جانفشانی خیل عظیمی از شیر زنان و غیور مردان ایران زمین است در طول حیات طیبه و تابناکش با تکیه بر توان و همت نیروهای جهادی و شور آفرین به افتخارات بزرگی در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی نائل آمد که برق آن چشمان مظهر استکبار و دنباله‌هایش را درنوردید.

همچنین در این پیام تصریح شده است: ‏در ارزیابی منصفانه و همه جانبه پیشرفت‌های خیره کننده نهضت روح بخش انقلاب اسلامی باید گفت که به رغم کینه توزی و عداوت‌های دشمنان غدار، انقلاب خمینی در چهل و دومین بهار عمرش همانند دوران تولد بانشاط، پویا و سر زنده است و همچنان با پرچمداری خلف رشید و شایسته بنیانگذار نهضت امام خامنه ای (مدظله العالی) پرشتاب به سمت قله‌های افتخار و عزت ماندگار در حرکت است.

‏اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل عظیم الشان (ره) و شهیدان عالی مقام انقلاب اسلامی در چهل و دومین سالگرد تولد این عطیه الهی، رجا واثق دارم در سایه تدابیر راهگشا و داهیانه امام المسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و حضور همیشگی مردم با بصیرت ایران عزیز در عرصه‌های پیشتازانه، آرمان‌های حقیقی نهضت شکوهمند اسلامی ایران تحقق خواهد یافت.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا