شهرستان ها

برخورد قاطع با عوامل اقدام ضد ارزش‌های دینی و انقلابی در کرمانشاه

کرمانشاه-شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای اقدام ضد اخلاقی، ضدفرهنگی و هتک حرمت به قدمگاه عاشقان و دلدادگان حضرت سیدالشهدا علیه السلام را در کرمانشاه محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای اقدام ضد اخلاقی، ضدفرهنگی و هتک حرمت به قدمگاه عاشقان و دلدادگان حضرت سیدالشهدا علیه السلام را در شهر کرمانشاه شدیداً محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

اقدام قبیح و هنجار شکنانه عده‌ای ضد فرهنگ و هنر، با ساخت و اکران گسترده کلیپِ تبلیغاتی به دور از اخلاق و خلاف شرع در تکیه معاون الملک که مکانی بسیار مقدس و یکی از قدیمی ترین سنگرهای مذهبی استان در برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام در شهر کرمانشاه است، قلوب مردم مؤمن و خداجوی شهرمان و امت مسلمان و انقلابی را به درد آورد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ضمن محکوم نمودن این اقدام ضداخلاقی، از دغدغه مندی و تلاش به موقع دستگاه قضائی استان، نیروهای انتظامی و نهادهای امنیتی استان در دستگیری عوامل ساخت این کلیپ قدردانی و با هدف جلوگیری از تهاجم سازمان یافته فرهنگی برعلیه ارزشهای دینی و انقلابی و ساخت کلیپ‌هایی مشابه، خواستار برخورد قاطع با آنان شد.

خبرگزاری مهر

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا