شهرستان ها

حضور بسیج در صحنه‌های مختلف انقلاب موجب یاس دشمن شده است

ایلام-فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: حضور بسیج در صحنه‌های مختلف انقلاب دشمن را ناامید کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جمال شاکرمی عصر شنبه در جلسه تبیین برنامه‌های سپاه و بسیج در دهه مبارک فجر اظهار کرد: دهه فجر از لحاظ بزرگی و شوکت دارای ابعاد مختلفی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی از لحاظ ایدئولوژی، گفتمان، رهبری، مردم و تأثیرگذاری با هیچ انقلابی قابل مقایسه نیست.

شاکرمی تصریح کرد: در دهه‌های اخیر اتفاقاتی در عالم به وجود آمد که بخشی از تاریخ و بشریت را تحت تأثیر خود قرار داد. انقلاب اسلامی ایران، بزرگ، عظیم و تأثیرگذار و متفاوت‌تر از انقلاب‌های دنیا است. امام (ره) یک بعثت جدید را به وجود آورد و یک بار دیگر حیات مجدد در انسان‌ها شکل گرفت. امام خمینی (ره) یک بار دیگر هندسه عالم را عوض کرد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام افزود: بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی یک گفتمان جدید از عدالت و تجسمی از ایثار، شهادت و از خودگذشتگی و مردانگی را به منصه ظهور گذاشت.

وی تصریح کرد: امام (ره) واژه‌هایی که مسکوت مانده بود را به عرصه آورد. امام راحل دارای سبک زندگی بود و سیره جدیدی از زندگی را در فراروی انسان‌ها قرار داد.

میدان مبارزه حق علیه باطل طول و عرض جغرافیایی نمی‌شناسد

شاکرمی افزود: همه انسان‌های آزادی خواه تحت جاذبه گفتمان امام (ره) قرار گرفتند، امام (ره) عظمت روحی عاشورا را یک بار دیگر به تجسم درآورد و عینیت بخشید و عالم را متوجه انقلاب اسلامی کرد. نگاه امام و گفتمان امام یک تحول عظیم در منطقه به وجود آورد. امام یک هژمونی از قدرت و مجاهدت اسلام را به منصه ظهور گذاشت. مسیر انقلاب ادامه خواهد داشت و راه شهادت گم شدنی نیست.

وی اظهار کرد: امروزه در مسیر دستیابی به قله‌های ترقی و پیشرفت راه جدیدی از تلاش، مجاهدت، ایثار و گذشت در مقابلمان قرار گرفته است.

شاکرمی بیان کرد: امروزه در حالی بعد از گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی به رشد و بالندگی رسیدیم که روز به روز به پیشرفت‌ها و دستاوردها هم افزوده می‌شود.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام عنوان کرد: مکتب حاج قاسم نشان داد که میدان مبارزه حق علیه باطل طول و عرض جغرافیایی نمی‌شناسد و هر جایی می‌تواند خط مقدم نبرد حق با باطل باشد.

وی گفت: حضور مقتدر بسیج در تمامی عرصه‌ها سبب مصون ماندن انقلاب از حادثه‌ها شده به‌گونه‌ای که حضور بسیج در صحنه‌های مختلف انقلاب، دشمن را ناامید کرده است.

وی افزود: سپاه خدمت به مردم را وظیفه خود می‌داند و زیر سایه مقام معظم رهبری و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا و با اجرای فرامین و دستورات ایشان در تمامی سختی‌ها و گرفتاری‌ها از جمله سیل، زلزله و ویروس منحوس کرونا در کنار مردم بوده و جانفشانی کرده و با جدیّت و تمام ظرفیت پای مردم و نظام انقلاب اسلامی ایستاده است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا