شهرستان ها

روز بدشانسی مس و خوش شانسی نفت/ به پورموسوی اطلاعات غلط داده اند

رفسنجان – سرمربی مس رفسنجان گفت: امروز روز بدشانسی ما و خوش شانسی صنعت نفت بود چون توانستیم شرایطی به وجود بیاوریم که تیم نفت را در فشار و منگنه نگه داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی عصر شنبه پس از تساوی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: ابتدا درگذشت مهرداد میناوند را به اهالی فوتبال کشور تسلیت می‌گویم و امیدوارم خانواده میناوند تسلیت من و باشگاه مس را پذیرا باشند و ما را در غم خود شریک بدانند.

وی ادامه داد: در رابطه با بازی، ابتدا باید به پورموسوی، پیروانی و تیم صنعت نفت خسته نباشید بگویم. به تیم خودمان هم خسته نباشید می‌گویم ولی فکر می‌کنم امروز روز بدشانسی ما و خوش شانسی صنعت نفت بود.

وی ادامه داد: نیمه اول بازی خوبی نبود و دلیلش هم شرایط جوی و باد بود. نیمه اول بازی کنترل شده بود با اینکه یک موقعیت بسیار خوب را در نیمه اول از دست دادیم، اما در نیمه دوم کاملاً بازی یک طرفه‌ای را داشتیم و امروز روز خوب دروازه‌بان صنعت نفت بود چون موقعیت‌های زیادی را از تیم ما گرفت. ۱۰ نفره شدن صنعت نفت بیشتر به آن تیم کمک کرد و باعث شد لایه‌های دفاعی‌شان بیشتر شود. به هر حال به تیمم خسته نباشید می گویم چرا که توانستیم شرایطی را به وجود بیاوریم که تیم نفت را در فشار و منگنه نگه داریم.

ربیعی گفت: امروز برخلاف بازی‌های گذشته از بازیکنان جایگزین‌مان انتظار بیشتری را داشتیم و می‌توانستند عملکرد بهتری را داشته باشند. تمام برنامه‌ریزی‌هایی که داشتیم، جلو رفت، به غیر از گل زدن. برای از دست رفتن این ۲ امتیاز ناراحت هستیم و می‌توانستیم پیروز شویم.

سرمربی مس رفسنجان بیان کرد: امتیاز کامل این بازی حق ما بود اما به هر حال به تیم حریف تبریک می‌گویم. به هر حال خوشحالیم که توانستیم شخصیت خوبی برای مس رفسنجان درست کنیم.

ربیعی درباره وقت تلف کردن نفتی‌ها گفت: ما تا می‌خواستیم فشار ایجاد کنیم، وقفه‌ای به وجود می‌آمد و به نظر من داور باید بیشتر کنترل می‌کرد. داور بازی که نزدیک ۱۰ تعویض داشته، ۵ دقیقه وقت اضافه گرفت. دوست ندارم در این خصوص صحبت کنم چون هر تیمی تاکتیک خودش را دارد و گلایه‌ای ندارم.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که در نیم فصل به دنبال تقویت تیم‌تان هستید یا خیر؟ گفت: پنجره نقل و انتقالات نیم فصل برای هیچ تیمی اجتناب ناپذیر نیست تا نقاط ضعف و قوت خود را پوشش دهند و ما هم اگر در جایی نیاز داشته باشیم این کار را انجام می‌دهیم. ما از این فرصت استفاده می‌کنیم اما از روند تیم رضایت دارم. فعلاً تمام تمرکزمان روی سه بازی آینده‌مان است و از عملکرد بچه‌ها راضی هستم. اگر تشخیص دهیم بازیکن جذب خواهیم کرد و باشگاه هم دست ما را باز گذاشته تا برنامه‌مان را اجرا کنیم.

اطلاعات اشتباه به پورموسی داده‌اند

ربیعی درباره گلایه صنعت نفت در رابطه با نحوه میزبانی رفسنجان گفت: اینها مواردی است که من نمی‌توانم پاسخ خوبی بدهم. این ششمین بازی بود که در رفسنجان میزبان هستیم و پاسخ این سوال را تیم‌هایی که قبلاً اینجا آمدند بهتر می‌دانند.

وی ادامه داد: برای اسکان در تک هتل با تجهیزات رفسنجان یکسری کارهای اداری نیاز است و طبق گفته مدیر هتل نامه‌ای که از صنعت نفت به دست آنها رسیده است مربوط به تاریخ هشتم بهمن یعنی سه روز قبل بوده است. در این نامه هم امروز و فردا را درخواست کرده بودند. آن هتل به هر حال بخش خصوصی است و خود ما هم برای این هتل حدود ۱۵ روز قبل درخواست می‌دهیم و کارهای بلیط و هتل را انجام می‌دهیم.

سرمربی مس رفسنجان اضافه کرد: تیم ذوب‌آهن ۱۵ روز دیگر بازی دارد اما از ۱۰ روز قبل برای رزرو این هتل اقدام کرده است. همه می‌توانند قضاوت کنند. من پورموسوی را دوست دارم اما به او اطلاعات غلط دادند. ضعف دیر اقدام کردن باعث این مشکلات شد. مردم رفسنجان و مس ثابت کرده که در بحث رفتار نیک و آداب بازی جوانمردانه و مهمان نوازی کارشان را تمام و کمال انجام داده‌اند. میزبانی خوب از خود فوتبال برای ما مهم‌تر است.

وی با بیان این‌که بهانه‌جویی در بیرون زمین به باشگاهی که سال‌ها قدمت دارد خدشه وارد می‌کند، گفت: به هر حال اینجا از لحاظ امکاناتی با کلان شهرها فرق می‌کند و شاید در تهران مشکل رزرو هتل نداشته باشید. اگر بخواهیم به مسجد سلیمان برویم شاید دو هتل داشته باشد، یا در سیرجان. اصلاً ایراد به ما وارد نیست و به سیستم اجرایی نفت باز می‌گردد. هرچند وقتی من فهمیدم دو سوئیتی که در اختیار کادر فنی ما بود را برای آنها خالی کردیم.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا