محمود فکری: بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس قبل از دربی انجام شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: باشگاه استقلال بزرگ است و اخبارش همیشه شامل حواشی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود فکری در نشست خبری قبل از بازی استقلال تهران و شهرخودرو مشهد گفت: در ابتدا باید بگویم خوشحالم به مشهد آمده‌ایم و توفیقی حاصل شد که امشب به زیارت امام رضا (ع) برویم. خوشحالم در این شهر باید به مصاف شهرخودرو برویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران راجع به مسابقه با کادر فنی استقلالی شهرخودرو افزود: فردا با دوستان خوب‌مان روبرو می‌شویم. در شهرخودرو دوستان بنده حضور دارند و امیدواریم بازی خوبی شود. امیدوارم این بازی بدون مشکلات و حواشی برگزار شود و بدون شک تیمی برنده می‌شود که بتواند از موقعیت‌هایش استفاده کند.

وی درباره شرایط این تیم افزود: نسبت به بازی قبل مصدومان خود را در اختیار نداریم. ما محروم نداریم ولی همان بازیکنان قبلی که در تیم ما نبودند را در اختیار نخواهیم داشت اما امیدواریم که بازیکنان جایگزین تیم ما شرایط خوبی داشته باشند.

فکری درباره مصدومیت عارف غلامی یادآور شد: او مشکل خاصی ندارد. تا فردا هم زمان هست و موارد درمانی روی این بازیکن صورت می‌گیرد.

سرمربی استقلال در ادامه با سوالی راجع به علت کنار گذاشتن فرشید اسماعیلی روبرو شد که وی گفت: باشگاه استقلال بزرگ است و اخبارش همیشه شامل حواشی می‌شود. بهتر است در مورد بازی فردا سوال کنید. به هر حال اینجا باشگاه استقلال است.

فکری همچنین درباره بازی‌های برابر دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس قبل از دربی پایتخت خاطرنشان کرد: قبلاً هم گفتم و آقای سهیل مهدی گفته بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس قبل از دربی انجام می‌شود. انشاءالله دو تیم با بازی برابر دربی را برگزار می‌کنند.

خبرگزاری مهر

خروج از نسخه موبایل