شهرستان ها

نظارت بر بازار خراسان جنوبی افزایش یابد/مشکلات در شیوه توزیع روغن

بیرجند- رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی با اشاره به ضرورت نظارت بر بازار گفت: پیرامون کالاهایی چون روغن کمبود نداریم، بلکه شیوه توزیع اشکال دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی ظهر شنبه در شورای قضائی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: بهترین راه برای گرامیداشت انقلاب اسلامی و جشن پیروزی خدمت‌رسانی به مردم و ایجاد رضایتمندی در بین آنان است.

رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: اگر ما ده‌ها جشن بگیریم ولی مردم از عملکرد ما مسئولان ناراضی باشند بی شک به نتیجه مطلوب از برگزاری برنامه‌های دهه فجر نخواهیم رسید.

حمیدی با اشاره به اینکه خدمت به مردم در حقیقت به رشد و بالندگی انقلاب کمک می‌کند، ادامه‌داد: ما باید نقاط ضعف و آسیب‌ها را در دستگاه قضایی شناسایی و در گام دوم در راستای حل آن قدم برداریم تا زمینه سوء استفاده دشمنان نیز از این ضعف‌ها فراهم نشود

وی با بیان اینکه قوه قضائیه نسبت به عملکرد بسیاری از دستگاه‌ها مطالبه‌گر است، بیان‌کرد: قوه قضائیه به عنوان یک نهاد مطالبه‌گر خود باید بهترین الگو در خدمت‌رسانی به مردم باشد.

رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی ادامه داد: امروزه انقلاب اسلامی با صلابت تر از همیشه به راه خود ادامه می‌دهد که این مهم جز با جانفشانی شهدا و ایثارگران محقق نشده است.

حمیدی با اشاره به اینکه علی‌رغم همه اقدامات مثبت صورت گرفته باز هم باید نظارت‌ها بر باید افزایش یابد، یادآور شد: این نظارت‌ها هم باید بر کالاهای تولیدی در استان چون مرغ و تخم مرغ و هم بر کالاهای ورودی به استان چون روغن صورت گیرد.

وی گفت: در مورد کالاهایی چون روغن ما با کمبود کالا رو به رو نیستیم بلکه متأسفانه در این میان در زمینه توزیع مشکلاتی وجود دارد.

رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی اظهار کرد: سازمان بازرسی نیز بر عملکرد سازمان‌های مرتبط چون جهاد کشاورزی، دامپزشکی، نظام دامپزشکی و … نظارت کافی داشته باشد تا مشکلات مردم در این زمینه‌ها به حدأقل ممکن برسد.

حمیدی بیان‌کرد: سازمان تعزیرات نیز بر توزیع کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در مغازه‌ها و فروشگاه‌های سطح شهر به صورت مستمر نظارت کند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا