شهرستان ها

واکسن معتبر مورد تائید وزارت بهداشت را وارد می‌کنیم

اهواز – معاون اول رئیس جمهور گفت: سلامت مردم برای مهم است به همین دلیل واکسن معتبر مورد تائید وزارت بهداشت را وارد کشور می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگیری شنبه شب در دیدار با برخی نمایندگان تشکل‌های مردمی و صنفی خوزستان اظهار کرد: خوزستان نماد استقامت و مقاومت ملت ایران است.

جهانگیری افزود: خوزستان قطب صنعت، نفت، گاز و کشاورزی ایران است، این مهم را باید بیشتر در نظر بگیریم.

وی ادامه داد: کشور ما دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد و خوزستان در اوج این ظرفیت‌ها قرار دارد.

معاون اول رئیس جمهور بیان کرد: این یک واقعیتی است که کشورمان دارای مشکلاتی است و نباید تردید داشت با ظرفیت‌هایی که کشورمان دارد، این مشکلات قابل حل و رفع است.

جهانگیری گفت: مسائل کشور به نقطه ایی رسیده که نیازمند گفتگو هستیم و حوصله و تحمل مان باید بالا باشد.

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای و امضای معاهده برجام گفت: یک آدم دیوانه ایی مثل ترامپ آمد و برجام را قبول نداشت و همه فشارها را بر علیه ایران اعمال کرد، ولی در برابر این فشارها ایستادگی و مقاومت کردیم.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به تلاش‌های شرکت‌های دانش بنیان در مقابل بیماری کرونا گفت: اگر شرکت‌های دانش بنیان را نداشتیم؛ برای خرید و تهیه تجهیزات کادر درمان برای مبارزه با کرونا با مشکل جدی مواجه می‌شدیم و این شرکت‌ها بودند که این تجهیزات را تولید کردند.

جهانگیری ادامه داد: ما واکسن معتبری که مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان قرار بگیرد، وارد خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: زنان نیمه مهم جامعه ما هستند و براساس مصوبه‌ای که صورت گرفت ۳۰ درصد پست‌های و مشاغل مهم جامعه باید در اختیار زنان باشد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا