شهرستان ها

پوستر جشنواره فیلم فجر در بروجرد رونمایی شد

بروجرد- در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، از پوستر سی و نهمین جشنواره فیلم فجر و پنجمین جشنواره فیلم فجر استانی در بروجرد رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم رونمایی از پوستر سی و نهمین جشنواره فیلم فجر و پنجمین جشنواره فیلم فجر لرستان با حضور فرید رحمتی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، احمد گودرزیان فرماندار ویژه بروجرد و نادر ارجمندی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در فرمانداری بروجرد برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد در این مراسم گفت: این جشنواره مهمترین رویداد فرهنگی است که در شهرستان برگزار می‌شود و قرار است از ۱۶ فیلم حاضر در جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم آن در سینما فلسطین بروجرد اکران شود.

نادر ارجمندی تصریح کرد: با توجه به این رویداد بی نظیر انتظار داریم مردم فرهنگ مدار بروجرد از این جشنواره استقبال شایسته ای داشته باشند.

وی در خصوص نحوه برگزاری جشنواره گفت: ضمن تشکر از پیگیری‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اکران فیلم‌های جشنواره در استان و اعتمادی که به ما داشته‌اند، تلاش می‌کنیم با حمایت فرمانداری، شهرداری، شورای شهر و برنامه ریزی های خوبی که صورت گرفته، جشنواره را به خوبی میزبانی کنیم.

در ادامه این مراسم، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نیز ضمن تشکر از پذیرش میزبانی مهمترین رویداد سینمایی کشور توسط بروجرد گفت: استان لرستان پنج سال متوالی است که میزبان جشنواره فجر است که تا این دوره خرم آباد میزبان آن بوده و امسال با توجه به ظرفیت فرهنگی و توان اجرایی بروجرد تصمیم گرفتیم میزبانی را به این شهرستان اعطا کنیم.

فرید رحمتی عنوان کرد: یکی از وظیفه ما به عنوان خدمتگزاران عرصه فرهنگ و هنر استان این است که با فراهم کردن امکان میزبانی از رویدادهای بزرگ ملی شرایطی را فراهم سازیم تا مردم برای بهره مندی از این نوع برنامه‌ها مجبور به مسافرت به خارج از استان نشوند.

فرماندار ویژه بروجرد نیز در سخنانی ضمن تشکر از اعطای حق میزبانی این رویداد مهم هنری به شهرستان، عنوان کرد: در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزاری این جشنواره را به فال نیک می‌گیریم و تلاش می‌کنیم با توجه به آبی بودن شهرستان بروجرد در خصوص ویروس کرونا، به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم که هم استقبال خوبی از این جشنواره صورت گیرد و هم وضعیت کرونایی شهرستان ثابت و بهبود یابد.

احمد گودرزیان تاکید کرد: انتظار داریم مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور کادر بهداشت و درمان رعایت شود و با توجه به ظرفیت ۷۰۰ نفره محل برگزاری جشنواره، هر سانس اکران با حضور حداکثر ۲۰۰ نفر برگزار شود.

در پایان این مراسم از پوستر سی و نهمین جشنواره فیلم فجر که از ۱۵ تا ۲۲ بهمن در سینما فلسطین بروجرد برگزار خواهد شد رونمایی شد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا