شهرستان ها

یازدهمین جشنواره استانی فیلم فجر چهارشنبه در اصفهان آغاز می‌شود

اصفهان – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از آغاز یازدهمین جشنواره استانی فیلم فجر در اصفهان از روز چهارشنبه با نماش ۱۶ فیلم خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام رمضانعلی معتمدی در نشست خبری یازدهمین جشنواره استانی فیلم فجر با بیان اینکه این جشنواره از روز چهارشنبه هفته جاری و همزمان با ولایت حضرت زهرا (س) در اصفهان برگزار می‌شود، اظهار داشت: این جشنواره با نمایش ۱۶ فیلم تا ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت

وی با بیان اینکه یازدهمین جشنواره استانی فیلم فجر در استان اصفهان در دو مجموعه پردیس سینمایی سیتی‌سنتر و پردیس سینمایی ساحل به نمایش گذاشته خواهد شد، ابراز داشت: در برگزاری این جشنواره اولویت ما حفظ سلامت شهروندان است و از این رو رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری این جشنواره مورد توجه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه نمایش فیلم‌ها از ساعت ۱۳ تا ۱۹ در دستور کار است، ابراز داشت: همه سالن‌ها با ۳۰ درصد جمعیت اکران دارند.

وی با بیان اینکه تهیه بلیت جشنواره فیلم فجر از طریق اینترنتی امکان پذیر است، اضافه کرد: قیمت هر بلیت ۱۸ هزار تومان است که ۹ درصد ارزش افزوده نیز به آن اضافه شده است ضمن اینکه ره فرد با یک کد ملی می‌تواند چهار بلیت را خریداری کند.

حجت الاسلام معتمدی ادامه داد: دو سالن برای استفاده عموم در نظر گرفته شده و برای اصحاب رسانه و هنرمندان نیز سانس اختصاصی در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا