شهرستان ها

۲۵۸ مادر برگزیده در رویداد ملی «شکوه مادری» تجلیل می‌شوند

مشهد – رئیس مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: چهارشنبه هفته جاری و همزمان با روز ولادت حضرت زهرا(س)، مراسم تقدیر و معرفی ۱۸ مادر منتخب از سراسر کشور در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، فاطمه دژبرد صبح شنبه در جمع خبرنگاران در مشهد، اظهار کرد: رویداد ملی «شکوه مادری» با هدف تکریم و تجلیل از مقام والای مادری و ترویج فرهنگ فرزندآوری طراحی شده است.

وی افزود: مادران زیر ۴۰ سال با سه فرزند و بیشتر که در یکی از فعالیت‌های اجتماعی فرهنگی، علمی، اقتصادی و سیاسی مشارکت فعال دارند، امکان شرکت در این فراخوان ملی را یافتند.

دژبرد بیان کرد: جمعی از مادران از بستر کانون‌های خادمیاری بانوان و خانواده استان‌ها با اطلاع از موضوع فراخوان، در آن نام‌نویسی کردند و شماری هم از طریق اطلاعیه سایت مرکز بانوان و خانواده آستان قدس رضوی تا نیمه دی ماه، آخرین مهلت مقرر در این پویش عمومی شرکت کردند.

رئیس مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی اظهار کرد: پس از انجام داوری‌ها در سه سطح، از جمع شرکت‌کنندگان هر استان، ۸ نفر بانوی برگزیده انتخاب شدند. در مجموع ۷ هزار و ۴۰۰ نفر برای حضور در این رویداد ملی اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی برگزیدگان را حائز ویژگی‌های منحصربه‌فرد اعلام کرد و با بیان جزئیات برگزاری آئین اختتامیه «شکوه مادری» افزود: چهارشنبه هفته جاری و همزمان با روز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیه، مراسم تقدیر و معرفی ۱۸ مادر منتخب از سراسر کشور به عنوان سفیران فرزندآوری و جمعیت با حضور برگزیدگان در شهر مشهد برگزار می‌شود. به علاوه، در هر استان از ۸ برگزیده برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا