شهرستان ها

۲ تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد

بیرجند- فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف و ضبط ۲ تن انواع مواد مخدر در استان طی یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ناصر فرشید بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش مأموران انتظامی استان طی یک هفته گذشته حدود ۲ تن انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ در استان کشف شده است.

وی با بیان اینکه مأموران ۲۰۹ قاچاقچی مواد مخدر را طی این مدت دستگیر کرده‌اند، تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۶۶ تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۷ درصد افزایش داشته است.

وی از انهدام ۹۹ باند قاچاق مواد مخدر از ابتدای امسال تا کنون در استان خبر داد و بیان داشت: ۶ هزار و ۶۰۰ نفر قاچاقچی و یک هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو نیز از قاچاقچیان توقیف شده است.

به گفته وی در سال جاری یکی از کارکنان پلیس خراسان جنوبی در راه مبارزه با مواد مخدر به شهادت رسید و سه نفر نیز جانباز شدند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به کشف ۲۲ هزار و ۷۶۰ لیتر سوخت از قاچاقچیان طی یک هفته گذشته عنوان کرد: مأموران در زمینه حمل قاچاق کالا و فراورده‌های نفتی نیز ۳۷ قاچاقچی را دستگیر کرده‌اند.

وی از دستگیری ۵۲ سارق طی هفته گذشته در استان خبر داد و افزود: سارقان دستگیر شده به ۱۳۰ فقره سرقت در خراسان جنوبی اعتراف کرده‌اند.

سردار فرشید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و گفت: طی هفته گذشته ۱۵۱ خودروی متخلف توقیف و روانه پارکینگ شده است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا