شهرستان ها

۲ هزار برنامه طی ایام الله دهه فجر در زنجان برگزار می شود

زنجان-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، از اجرای ۲۰۰۰ برنامه در استان زنجان طی این ایام خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی ناصر ظهر شنبه در نشست خبری به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر، ببا بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا به صورت رژه خودرویی و موتوری برگزار می شود، گفت: این تصمیم طبق دستورالعمل اتخاذ شده از سوی ستاد ملی کرونا به مرحله اجرا گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه به واسطه شیوع ویروس کرونا، امسال از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت ادوار گذشته محروم هستیم، افزود: در همین راستا به افرادی که بتوانند بهترین تزئیین خودرویی را در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال داشته باشند، جایزه اهدا خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان ضمن گرامی‌داشت ایام‌الله دهه‌فجر، از اجرای ۲۰۰۰ برنامه در استان زنجان طی این ایام خبر داد و تصریح کرد: هر سال در چنین روزهایی شاهد برگزاری برنامه‌های باشکوهی در راستای گرامی‌داشت ایام‌الله دهه مبارک فجر هستیم که امسال این برنامه‌ها با اتخاذ تدابیر بهداشتی محقق خواهد شد.

ناصر با تاکید بر اینکه علی‌رغم شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های گرامی‌داشت دهه مبارک فجر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد، ادامه داد: «انقلاب اسلامی بالنده و مقتدر و چون کوه استوار» عنوان شعار امسال سالگرد انقلاب اسلامی است؛ چرا که ایران اسلامی هر سال نسبت به سال‌های گذشته مقتدرتر می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با یادآوری اینکه ایران اسلامی با همه توان و اقتدار مثال‌زدنی در برابر دشمنان و بدخواهان ایستادگی و مقابله کرده است، اظهار کرد: در اینکه ایران اسلامی امروز با اقتدار در برابر دشمنان برخورد می‌کند حاکی از اعتماد به جوانان این مرز و بوم است که توانسته‌اند در عرصه‌های مختلف به موفقیت‌های روزافزونی دست یابند.

ناصر از برگزاری برنامه میثاق با امام و رهبری در حسینیه اعظم زنجان با افراد محدود به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد و بیان کرد: حضور در مزار شهدا یکی دیگر از برنامه‌هایی است که قرار است در ایام‌الله دهه مبارک فجر برگزار شود.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا