جامعه

پیشنهاد افزایش ۲ هزار میلیاردی بودجه سازمان‌های تابعه شهرداری

بودجه سازمان‌های تابعه شهرداری تهران در بودجه پیشنهادی شهرداری تهران برای سال ۱۴۰۰، دو هزار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، شهرداری تهران در بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰ برای سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری مبلغ جمع کل *۳ میلیارد هزار و ۷۷۰ میلیون تومان در نظر گرفته است.

از این مبلغ ۲ هزار میلیارد ریال به سازمان بهشت زهرای تهران، یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به سازمان میوه و تره بار ۱۵۰ هزار میلیارد به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، ۱۰ هزار میلیارد به سازمان مهندسی و عمران شهر، ۱۰ هزار میلیارد به سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران و ۱۰۰ هزار میلیارد به سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی تعلق گرفته است.

مبلغ کل بودجه سازمان‌های شهرداری در بودجه مصوب سال ۱۳۹۹، یک هزار میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال بوده است.

بر اساس این گزارش بودجه‌ها در مصوبه سال ۱۳۹۹ سازمان بهشت زهرا ۶۰۰ هزار میلیون ریال، سازمان میوه و تره و فرآورده‌های کشاورزی ۷۰۰ هزار میلیون ریال، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ۱۵۰ هزار میلیون ریال، سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ۳۰ هزار میلیون ریال، سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران ۵۰ هزار میلیون ریال و سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی ۴۰ هزار میلیون ریال بوده است.

به این ترتیب در بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰ شهرداری به شورای شهر، بودجه سازمان‌های تابعه نسبت به بودجه مصوب سال گذشته ۲ هزار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال افزوده شده است.

خبرگزاری مهر

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا